Ноутбук HP ProBook 4 G1i 16 (C7GE7ET) Silver
52 366 ₴
- Немає в наявності
- Код: C7GE7ET
Ноутбук HP ProBook 4 G1i 16 (C7GE7ET) SilverНемає в наявності
52 366 ₴
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Ноутбук HP ProBook 4 G1i - це потужний портативний ПК з функціями AI, який допоможе легко оптимізувати робочі процеси та підвищити загальну продуктивність. Інтегрований штучний інтелект відкриє нові можливості для вашого бізнесу. Ноутбук працює на основі високоефективного процесора Intel Core Ultra з вбудованим NPU, який забезпечує продуктивність до 48 TOPS для прискорення завдань, пов’язаних зі штучним інтелектом. 16-дюймовий WUXGA екран з IPS матрицею чудово підходить для роботи з документами та мультимедіа. Вбудована 5MP IR веб-камера та аудіосистема Poly Studio з двома стереодинаміками та мікрофонами преміум-класу роблять ноутбук відмінним варіантом для проведення відеоконференцій. Ноутбук HP ProBook 4 G1i оснащений клавіатурою з підсвічуванням та високоточним тачпадом, він стане не тільки вашим надійним робочим інструментом, але й забезпечить комфорт у роботі, навіть в умовах недостатнього освітлення. Сканер відбитка пальців допоможе швидко вивести ноутбук зі сплячого режиму і почати роботу знову. Підключайте до порта HDMI, двох швидкісних USB-A та двох USB Type-C усі необхідні периферійні пристрої, монітори, проєктори тощо. З’єднуйтесь з мережею за допомогою інтерфейсу RJ-45 або бездротової технології Wi-Fi 7. Захистіть свій бізнес за допомогою функцій безпеки, які можна активувати у ноутбуці. Компактний і тонкий корпус HP ProBook 4 G1i вагою 1,74 кг робить його зручним для транспортування та роботи в дорозі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Колір | Сріблястий |
| Тип | Ноутбук |
| Стан | Новий |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 14 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 5 225H |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | є |
| LAN (RJ-45) | 1000 Мбіт/с |
| Thunderbolt 4 | відсутній |
| USB 2.0 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | 2 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | відсутній |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Емкість акумулятора | 56 Вт-год |
| Ідентифікація відбитка пальця | ідентифікація відбитка пальця |
| Вага | 1,74 кг кг |
| Веб-камера | 5 МП |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Виробник процесора | Intel |
| Габарити (ШхГхВ) | 359.4х251.1х17 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діагональ екрана | 16" |
| Кардрідер | відсутній |
| Матеріал для корпусу | метал/пластик |
| Модель відеокарти | Arc Graphics |
| Наявність підсвічування клавіатури | з підсвічуванням |
| Об' єм оперативної пам' яті | 32 ГБ |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 1 ТБ |
| Обсяг eMMC / UFS | немає |
| Обсяг пам'яті відеокарти | - |
| Операційна система | DOS/Без ОС |
| Оптичний привод | без дисків |
| Покриття екрану | матове |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | немає |
| Підтримка NFC | немає |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1200 |
| Сенсорний екран | відсутній |
| Серія | ProBook |
| Серія процесора | Intel Core Ultra 5 |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип екрана | IPS |
| Тип оперативної пам' яті | DDR5 SDRAM |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стилус) | немає |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Частота процесора | 1,7 - 4,9 ГГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 52 366 ₴


