
Ноутбук MSI Thin 15 B13VE-3294XUA (9S7-16R831-3294) Cosmos Gray
46 604 ₴
- Немає в наявності
- Код: 9S7-16R831-3294
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Могутні блискавки розривають небо; величні дракони піднімаються з гір, а безмежні чудеса ігрового світу чекають на ваше відкриття! Thin 15 стане ідеальним супутником у вашій подорожі! Знакова тонка конструкція тепер доступна в новому космічно-сірому кольорі та з оновленим обладнанням. Відчуйте потужність та насолоджуйтесь ігровим світом без обмежень разом із Thin 15! НОУТБУКИ GEFORCE RTX 40-СЕРІЇ Ноутбуки з графічними процесорами NVIDIA GeForce RTX 40-серії - найшвидші у світі геймери та творці. Побудовані на надзвичайно ефективній архітектурі NVIDIA Ada Lovelace, вони забезпечують квантовий стрибок у продуктивності завдяки технології DLSS 3 на основі штучного інтелекту та створюють реалістичні віртуальні світи з повним трасуванням променів. Крім того, технології Max-Q оптимізують продуктивність системи, енергоспоживання, тривалість роботи акумулятора та акустику для досягнення максимальної ефективності. ПРОДУКТИВНІСТЬ НА ОСНОВІ ШІ Отримайте квантовий стрибок у продуктивності ігор та творчих програм завдяки DLSS 3, створеному на основі штучного інтелекту, та насолоджуйтесь реалістичними віртуальними світами з повним трасуванням променів. ТРАСУВАННЯ ПРОМЕНІВ Архітектура Ada розкриває всю красу трасування променів, що симулює поведінку світла у реальному світі. Завдяки RTX 40-серії та RT-ядрам третього покоління ви можете поринути у неймовірно деталізовані віртуальні світи, яких ви ще не бачили. ОПТИМІЗОВАНА ПОТУЖНІСТЬ І ПРОДУКТИВНІСТЬ NVIDIA Max-Q – це передовий набір технологій на основі штучного інтелекту, який оптимізує систему максимальної ефективності. Це дозволяє створювати блискавично швидкі ноутбуки, які є тонкими, тихими і мають чудову автономність. ЗАЛИШАЙТЕСЯ ХОЛОДНИМИ І ТИХИМИ ПІД НАВАНТАЖЕННЯМ Тонка настройка дозволяє ноутбуку працювати помітно тихіше та прохолодніше навіть під високими навантаженнями, органічно вписуючись у будь-яке середовище. БЛИСКАВИЧНО ШВИДКИЙ І ПЛАВНИЙ ЕКРАН Наші ігрові ноутбуки спеціально призначені для геймерів. Дисплей з високою частотою оновлення та плавною графікою відкриває новий рівень ігрового досвіду. УНІВЕРСАЛЬНА КОНЕКТИВНІСТЬ Thin 15 забезпечує широкий набір портів для легкого підключення всіх пристроїв.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | Intel Core i5-13420H |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 144 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | є |
| LAN (RJ-45) | 1000 Мбіт/с |
| Thunderbolt 4 | відсутній |
| Thunderbolt 5 | відсутній |
| USB 2.0 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 3 + 1 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | відсутній |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Емкість акумулятора | 52.5 Вт-год |
| Ідентифікація відбитка пальця | відсутня |
| Вага | 1,86 кг кг |
| Веб-камера | 0,92 МП |
| Виробник відеокарти | nVidia |
| Виробник процесора | Intel |
| Габарити (ШхГхВ) | 359х254х21.7 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діагональ екрана | 15.6" WXGA (1366х768) |
| Кардрідер | відсутній |
| Матеріал для корпусу | метал/пластик |
| Модель відеокарти | GeForce RTX4050 |
| Наявність підсвічування клавіатури | з підсвічуванням |
| Об' єм оперативної пам' яті | 16 ГБ |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 1 ТБ |
| Обсяг eMMC / UFS | немає |
| Обсяг пам'яті відеокарти | 6 ГБ |
| Операційна система | DOS/Без ОС |
| Оптичний привод | без дисків |
| Покриття екрану | матове |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | немає |
| Підтримка NFC | немає |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1080 |
| Сенсорний екран | відсутній |
| Серія | Thin |
| Серія процесора | Intel Core i5 |
| Тип відеокарти | Дискретна |
| Тип екрана | IPS |
| Тип оперативної пам' яті | DDR4 SDRAM |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стилус) | немає |
| Частота оновлення екрана | 144 Гц |
| Частота процесора | 2,1 - 4,6 ГГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 46 604 ₴











