Хороший огляд Вільно оглядайте їжу під час випікання, не відчиняючи дверцята та не втрачаючи тепло та енергію. Легкий доступ до регуляторів Відкрийте для себе просте керування духовою шафою в поєднанні із сучасним дизайном. Ви більше не натикатиметеся на регулятори, коли проходитимете повз духову шафу, — щоб скористатися заглибленими регуляторами, вам потрібно лише легко натиснути на них. Легкий доступ — легке чищення Скло дверцят виймається без зайвих зусиль, тож ви зможете з легкістю їх мити й завжди чудово бачити все, що відбувається в духовці. Оптимально пропечені страви Не просто тепло. Духова шафа, що оснащена сімома функціями з ідеальним розподіленням тепла та необхідним грилем, забезпечує оптимальне пропечення страв.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Клас енергоспоживання | A |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Таймер | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Smart-управління | відсутнє |
| Вентилятор охолодження | є |
| Вертел | немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 595 x 595 x 530 мм |
| Габарити вбудовування (ШхВхГ) | 560 х 600 x 580 мм |
| Газ-контроль | немає |
| Гарантія | 12 місяців |
| Гриль | електричний гриль |
| Дисплей | дисплей |
| Довідник дверцят | немає |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Електрозапалювання | немає |
| Керування | електромеханічне + сенсорне |
| Колір | Чорний |
| Конвекція | з конвекцією |
| Кількість програм | 7 |
| Кількість стекол дверцят | 2 |
| Метод очищення | емаль легкої очищення |
| Напруження | 220-240 В |
| Об'єм | 61 л |
| Перемикачі | поворотні утоплювані + сенсорні |
| Потужність грилю | 1600 Вт |
| Сила з’ єднання | 2900 Вт |
| Програми | нижній та верхній нагрівач, класичний нагрів + робота вентилятора, нижній нагрівач, гриль, гриль + робота вентилятора, розморожування |
| Підсвічування | є |
| Решітка / Деко | є |
| Заощадження електроенергії | 0.77 кВт/год |
| Термощуп | немає |
| Тип | Електрична |
| Тип напрямляючих | знімні (дротові) |
| Функція НВЧ | відсутня |
| Функція пароварки | відсутня |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 746 ₴









