
Зарядна станція Bluetti AC2A 300W 205Wh
11 555 ₴
- Немає в наявності
- Код: AC2A
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Bluetti AC2A 300W 205Wh – ідеальне рішення для тих, хто хоче забезпечити себе надійним джерелом енергії у будь-яких умовах. Ця модель має унікальні характеристики, які зроблять ваше життя комфортнішим і зручнішим, будь ви на відпочинку або в поїздці. З такою потужністю та легкою вагою зарядна станція Bluetti AC2A підходить для кемпінгу, поїздок на автобудинку, а також для інших заходів на свіжому повітрі. Простота у використанні та надійність зробили цю модель популярним вибором серед любителів активного відпочинку. Зручність заряджання Однією із ключових особливостей Bluetti AC2A є можливість швидкої зарядки. Турбозарядка, потужністю до 270 Вт, дозволяє досягти 80% заряду всього за 45 хвилин. Крім того, станцію можна заряджати і розряджати одночасно, що дає можливість завжди мати під рукою необхідну енергію. Різноманітність джерел енергії Зарядна станція Bluetti AC2A також підтримує сонячну зарядку. При потужності сонячних панелей до 200 Вт акумулятор може бути повністю заряджений всього за 1.5 години. Завдяки автомобільному зарядному пристрою можна заряджати станцію в процесі поїздки, що особливо зручно для тривалих подорожей. Безпека та довговічність Зарядна станція Bluetti AC2A оснащена надійною батареєю LiFePO4 та інтелектуальною системою BMS, що забезпечує безпеку та ефективність використання. Термін служби акумулятора становить понад 3000 циклів заряджання, що підтверджує його високу якість та довговічність.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Bluetti |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип | Зарядна станція |
| Користувальницькі характеристики | |
| DC-роз'єм | - |
| USB Type-A | 2 |
| USB Type-B | - |
| USB Type-C | 1 |
| Ємність, Вт*г | 205 |
| Ємність, мА*г | немає даних |
| Індикація заряду | є |
| Адаптер змінного струму | - |
| Бездротове заряджання | немає |
| Вага | 3.6 кг кг |
| Вихід USB Type-A | 2 х 12 Вт |
| Вихід USB Type-B | - |
| Вихід USB Type-C | 1 х 100 Вт |
| Вихід бездротової зарядки | - |
| Вихід постійного струму | - |
| Вихід прикурювача | 1 х 12В/10A |
| Водонепроникний корпус | немає |
| Гарантія | 24 місяці |
| Дисплей | дисплей |
| Для великої побутової техніки | Немає |
| Для дрібної побутової техніки | Немає |
| Для електроніки | Да |
| Додаток IOS / Android | є |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Життєвий цикл | 3000+ циклів |
| Заряджання від USB | Немає |
| Заряджання від акумулятора | Да |
| Заряджання від мережі | Да |
| Заряджання від прикурювача автомобіля | Да |
| Заряджання від сонячної панелі | Да |
| Захист від короткого замикання | є |
| Захист від перегріву | є |
| Захист від перенапруги | є |
| Змінний струм | 1 х 230 В |
| Колеса | немає |
| Колір | Чорний |
| Ліхтарик | немає |
| Максимальна вхідна потужність | 570 Вт |
| Номінальна потужність | 300 Вт |
| Одночасно заряджуваних пристроїв | 5 шт. |
| Прикурювач | 1 |
| Протиударний корпус | немає |
| Підключення додаткової батареї | немає |
| Підсвічування | є |
| Пікова потужність | 600 Вт |
| Робоча температура | від -20°С до +40°C |
| Роз'єм прикурювача | 12 /24 В |
| Розміри | 250 х 156.5 х 174.5 мм |
| Ручка для перенесення | є |
| сонячна панель | 200 Вт |
| Технологія заряджання | Power Delivery, QC |
| Тип акумуляторів | LiFePO4 |
| Управління зі смартфона | є |
| Форма вихідного напруження | Чиста синусоїда |
| Функція ДБЖ | є |
| Час заряджання від мережі | 1.2 рік |
| Час заряджання від прикурювача | немає даних |
| Час заряджання від сонячної панелі | 1.5 рік |
| Швидке заряджання батареї | є |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 555 ₴







