
Ноутбук Microsoft Surface Laptop Go 12.4" (889842667844) Silver
19 588 ₴
- Немає в наявності
- Код: 889842667844
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Елегантний, легкий і ефективний Цей надзвичайно легкий комп’ютер Surface, збудований із використанням високоякісних матеріалів, оснащений сенсорним екраном PixelSense розміром 12.4 дюйма зі співвідношенням сторін 3:2, що дозволяє відображати більше інформації, ніж традиційний комп’ютер, та, отже, бути більш ефективним. Автономний та продуктивний Отримайте необхідний стиль, продуктивність і час автономної роботи протягом усього дня за винятковою ціною. Іде в ногу з вами завдяки до 13 годин автономної роботи. Легко транспортувати — початкова вага 1110 г і товщина всього 15,69 мм. Запускайте улюблені програми завдяки процесору Intel Core i5 10-го покоління. Виглядайте якнайкраще під час відеодзвінків за будь-якого типу освітлення завдяки HD-камері. Функції, які притягують Насолоджуйтесь неймовірним звуком Omnisonic із Dolby Audio. Чути вас із фантастичною чіткістю під час дзвінків і відеодзвінків. Проведіть день із комфортом завдяки повнорозмірній клавіатурі, яка забезпечує ідеальний баланс між розташуванням клавіш і швидкістю реагування, а також великому, точно розробленому трекпаду. Залишайтеся на зв’язку та будьте в курсі всього Використовуйте вбудовану фронтальну HD-камеру 720p, яка автоматично налаштовується на умови освітлення в приміщенні та на вулиці, щоб насолоджуватися відеодзвінками, зустрічами та віртуальними чатами з друзями та родиною. Стисніть, збільште, торкніться та проведіть пальцем. Переглядайте, прокручуйте та насолоджуйтесь улюбленими шоу - як на смартфоні - на 12.4-дюймовому сенсорному екрані HD PixelSense із високоточним калібруванням кольорів. ВАЖЛИВО: Пакування товару ОЕМ - тобто коробка може бути трохи пошкодженою або не оригінальною.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Microsoft |
| Колір | Сріблястий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.1 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Модель процесора | Intel Core i5-1035G1 |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR4 |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | відсутній |
| LAN (RJ-45) | відсутній |
| Thunderbolt 4 | відсутній |
| Thunderbolt 5 | відсутній |
| USB 2.0 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | відсутній |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Емкість акумулятора | 39 Вт-год |
| Ідентифікація відбитка пальця | відсутня |
| Веб-камера | 0,92 МП |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Виробник процесора | Intel |
| Габарити (ШхГхВ) | 278.18x205.67x15.69 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діагональ екрана | 12.5" |
| Кардрідер | відсутній |
| Матеріал для корпусу | метал/пластик |
| Модель відеокарти | Intel UHD Graphics |
| Наявність підсвічування клавіатури | з підсвічуванням |
| Об' єм оперативної пам' яті | 4 ГБ |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | немає |
| Обсяг eMMC / UFS | 64 ГБ eMMC |
| Обсяг пам'яті відеокарти | - |
| Операційна система | Windows 11 Home |
| Оптичний привод | без дисків |
| Покриття екрану | глянсові |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | немає |
| Підтримка NFC | немає |
| Роздільна здатність екрана | 1536x1024 |
| Сенсорний екран | з сенсорним екраном |
| Серія | Surface |
| Серія процесора | Intel Core i5 |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип екрана | IPS |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стилус) | немає |
| Частота процесора | 1,0 - 3,6 ГГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 588 ₴






