
Акумуляторна батарея LogicPower 48V 230 AH (11776Wh) з LCD RM (Smart BMS 200A) LiFePO4
104 063 ₴
- Немає в наявності
- Код: LP20331
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Акумулятори нового покоління LiFePO4 мають високий ККД (до 94%), низький саморозряд і широкий діапазон робочих температур (-15 ~ +60°C). Акумулятори LiFePO4 швидко заряджаються, повністю герметичні (можна експлуатувати в будь-якому положенні) і мають компактні розміри. Все сказане вище робить LiFePO4 незамінними для тих, хто шукає кращий літієвий акумулятор для ДБЖ. Принцип роботи ДБЖ із зовнішнім акумулятором побудовано таким чином, що коли із загальної мережі зникає електроенергія, акумулятор віддає накопичену ємність споживачеві (відбувається розряд батареї), а потім, після включення живлення в мережу ДБЖ автоматично заряджає акумулятор. Практичне застосування показало, що універсальний LiFePO4 акумулятор сумісний не з усіма типами ДБЖ. Більшість стандартних джерел безперебійного живлення «не бачать» розряджений літієвий АКБ, і, як наслідок, не заряджають його. Якщо Вам потрібен акумулятор для ДБЖ, і Ви не знаєте, який краще, вибирайте літій-залізо-фосфатні акумуляторні батареї для безперебійника від LogicPower. Технічні фахівці LogicPower розробили та впровадили унікальну схему, яка дозволяє всім модифікаціям джерел безперебійного живлення без проблем заряджати акумулятори LiFePO4.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Пам’ ять акумулятора | 230 А·г |
| Вага | 107.8 кг кг |
| Висота | 248 мм мм |
| Гарантія | 60 місяців |
| Довжина | 618 мм мм |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Колір | Чорний |
| Максимальний струм заряду | 200 А |
| Максимальний струм розряду | 200 А |
| Матеріал корпуса | метал |
| Наявність дисплея | LCD |
| Номінальне напруження | 48 В |
| Номінальна робоча температура | немає даних |
| Робочий діапазон температур | від -20°C до +60°C |
| Саморозряд при 25°C від початкової ємності за рік | немає даних |
| Тип АКБ | LiFePO4 |
| Тип клеми | T11 |
| Ширина | 480 мм мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 104 063 ₴











