
Ноутбук Asus Chromebook Plus CX3402CBA-PQ0113 (4711387352786) Rocky Grey
11 739 ₴
- Немає в наявності
- Код: 4711387352786
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Сила залишатись продуктивним Завдяки процесору Intel Core із 8 ГБ пам’яті ASUS Chromebook Plus CX34 забезпечує продуктивність і швидкість відгуку, необхідні для неймовірної продуктивності. Він також працює до 10 годин на одному заряді, щоб ви могли працювати або грати протягом дня, навіть коли ви в русі. Chromebook Plus також містить додатки, необхідні для продуктивної роботи. Adobe Photoshop і Adobe Express, наприклад, дозволяють швидко й легко редагувати видатні фотографії або створювати соціальну графіку, листівки, візитні картки тощо. А за допомогою LumaFusion перетворюйте необроблений матеріал у приголомшливе відео за допомогою таких функцій, як розшаровування доріжок, мікшування аудіо, настроювані титри та створення ключових кадрів. Чітке зображення та миттєва конфіденційність Веб-камера FHD забезпечує високоякісне зображення для онлайн-конференцій, відеодзвінків, гібридного навчання та фотозйомки. Пам’ятаючи про конфіденційність, це око з високою роздільною здатністю можна швидко сховати за висувною кришкою. Просто відкрийте його, коли вам знадобиться камера, і знову закрийте, коли закінчите! Крім того, Chromebook Plus має вбудовані інструменти для відеодзвінків на основі штучного інтелекту, які автоматично покращують чіткість і освітлення, усувають шум і розмивають фон, тож ви завжди виглядатимете та звучатимете якнайкраще, незалежно від того, якою програмою ви користуєтеся. Неперевершений досвід друку Від клавіатури до сенсорної панелі, введення тексту та керування вказівником на ASUS Chromebook Plus CX34 – це чудовий досвід, доповнений безліччю функцій і унікальних налаштувань, які підвищують продуктивність і комфорт. 5,7-дюймова сенсорна панель оптимізована, щоб забезпечити більш плавне та чутливе керування кінчиками пальців, підвищуючи продуктивність як для роботи, так і для навчання. Легко ділитися будь-де ASUS Chromebook Plus CX34 робить групові обговорення та обмін візуальними матеріалами та ідеями без зусиль завдяки своєму гладкому та легкому дизайну в поєднанні з міцними петлями, які забезпечують повне положення на 180 градусів. Ця функція сприяє безперебійній співпраці між колегами, клієнтами, однокласниками та навіть друзями! Міцність військового рівня ASUS Chromebook Plus CX34 має структурне підсилення для підвищення міцності корпусу, створене для забезпечення міцності в дорозі. Він також відповідає провідним у галузі стандартам довговічності США MIL-STD 810H, які є більш суворими та вимогливими, ніж будь-коли. Крім того, пристрій проходить суворі внутрішні випробування, включаючи випробування на тиск панелі, удари та падіння, щоб забезпечити максимальну міцність.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Колір | Сірий |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Модель процесора | Intel Core i3-1215U |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5 |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | є |
| LAN (RJ-45) | відсутній |
| Thunderbolt 4 | відсутній |
| Thunderbolt 5 | відсутній |
| USB 2.0 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 2 + 1 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | 1 х USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | відсутній |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Емкість акумулятора | 50 Вт-год |
| Ідентифікація відбитка пальця | відсутня |
| Вага | 1,46 кг кг |
| Веб-камера | FullHD 1080p |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Виробник процесора | Intel |
| Габарити (ШхГхВ) | 326.4х214.3х18.7 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діагональ екрана | 14" |
| Кардрідер | відсутній |
| Матеріал для корпусу | Пластик |
| Модель відеокарти | Intel UHD Graphics |
| Наявність підсвічування клавіатури | без підсвічування |
| Об' єм оперативної пам' яті | 8 ГБ |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | немає |
| Обсяг eMMC / UFS | 128 ГБ eMMC |
| Обсяг пам'яті відеокарти | - |
| Операційна система | Chrome OS |
| Оптичний привод | без дисків |
| Покриття екрану | матове |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | немає |
| Підтримка NFC | немає |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1080 |
| Сенсорний екран | відсутній |
| Серія | ChromeBook |
| Серія процесора | Intel Core i3 |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип екрана | IPS |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стилус) | немає |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Частота процесора | 1,2 — 4,4 ГГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 739 ₴







