
Акумуляторна батарея з підігрівом Dyness PowerBrick 14.34KWH 51.2V 280AH
74 606 ₴
- Немає в наявності
- Код: PowerBrick_Heated
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
PowerBrick - це низьковольтний продукт, призначений для зберігання енергії в домашніх умовах, зі стильним та елегантним зовнішнім виглядом. PowerBrick використовує акумулятор ємністю 280 А·год. Підтримує максимум 50 паралельних пристроїв і забезпечує покриття енергії від 14.3 кВт·год до 716.8 кВт·год, забезпечуючи безпечне, надійне, інтелектуальне та зручне використання. Технологія LiFePO4 відома своєю безпекою, довговічністю та високим ККД. Це гарантує вам довгі роки безперебійної роботи без значних втрат потужності. Модуль Powerbrick здатний витримувати до 8000 циклів зарядки та розрядки, що значно перевищує показники традиційних акумуляторів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dyness |
| Користувальницькі характеристики | |
| Пам’ ять акумулятора | 280 А·г |
| Вага | 114 кг кг |
| Висота | 857 мм мм |
| Гарантія | 60 місяців |
| Довжина | 435 мм мм |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Колір | Білий |
| Максимальний струм заряду | 200 А |
| Максимальний струм розряду | 200 А |
| Матеріал корпуса | метал |
| Наявність дисплея | без дисплея |
| Номінальне напруження | 51.2 В |
| Номінальна робоча температура | 25±2°C |
| Робочий діапазон температур | від -20°C до +55°C |
| Саморозряд при 25°C від початкової ємності за рік | немає даних |
| Тип АКБ | LiFePO4 |
| Тип клеми | Phoenix Contact |
| Ширина | 233 мм мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 74 606 ₴






