Компактний та легкий ноутбук HP Laptop 15-fc - універсальний пристрій, який пропонує високу продуктивність при виконанні повсякденних завдань у навчанні та на роботі. Він працює на основі надійного процесора AMD Ryzen, який гарантує високу швидкість обробки даних та стабільну роботу в умовах багатозадачності. Швидка оперативна пам’ять забезпечує блискавичну реакцію, а твердотільний накопичувач на 512 ГБ - об’ємне сховище для файлів. Завантажуйте великі файли та отримуйте до них доступ за лічені секунди. FullHD екран з IPS матрицею відтворює чітке та яскраве зображення під широким кутом огляду. Вбудовані HD веб-камера, мікрофон та стереодинаміки роблять ноутбук відмінним варіантом для проведення онлайн навчань та відеоконференцій. З матовим покриттям ви будете чітко бачити вміст на екрані, навіть якщо джерело світла знаходиться за спиною. Вузькі рамки корпусу додають витонченості дизайну та заощаджують корисний простір. Ноутбук HP Laptop 15-fc оснащений безшумною клавіатурою з українською розкладкою та цифровим блоком. Сканер відбитка пальця дозволить швидко вивести ноутбук зі сплячого режиму. Підключайте до порта HDMI, двох швидкісних USB-A та USB Type-C монітори, проєктори, периферійні та інші пристрої. Встановлюйте з’єднання з мережею, використовуючи бездротову технологію Wi-Fi 6Е, працюйте із пристроями, під’єднаними через Bluetooth 5.4. З ноутбуком HP Laptop 15-fc ваша робота буде ефективною як в офісі, так і поза його межами. Надійний ємнісний акумулятор витримує понад 10 годин автономної роботи. Функція швидкого зарядження дозволяє поповнити заряд батареї на 50% лише за 45 хвилин.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Колір | Синій |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 3 7320U |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | є |
| LAN (RJ-45) | відсутній |
| Thunderbolt 4 | відсутній |
| Thunderbolt 5 | відсутній |
| USB 2.0 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 2 + 1 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | відсутній |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Емкість акумулятора | 41 Вт-год |
| Ідентифікація відбитка пальця | відсутня |
| Вага | 1,59 кг кг |
| Веб-камера | 0,92 МП |
| Виробник відеокарти | AMD |
| Виробник процесора | AMD |
| Габарити (ШхГхВ) | 359.8х236х18.6 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діагональ екрана | 15.6" WXGA (1366х768) |
| Кардрідер | відсутній |
| Матеріал для корпусу | Пластик |
| Модель відеокарти | AMD Radeon Graphics |
| Наявність підсвічування клавіатури | без підсвічування |
| Об' єм оперативної пам' яті | 8 ГБ |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 512 ГБ |
| Обсяг eMMC / UFS | немає |
| Обсяг пам'яті відеокарти | - |
| Операційна система | DOS/Без ОС |
| Оптичний привод | без дисків |
| Покриття екрану | матове |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | немає |
| Підтримка NFC | немає |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1080 |
| Сенсорний екран | відсутній |
| Серія | 15 |
| Серія процесора | AMD Ryzen 3 |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип екрана | IPS |
| Тип оперативної пам' яті | DDR4 SDRAM |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стилус) | немає |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Частота процесора | 2,4 - 4,1 ГГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 228 ₴






