
Ноутбук Asus Vivobook S16 S3607QA-PL006W (90NB16C2-M000P0) Matte Gray
38 551 ₴
- Немає в наявності
- Код: 90NB16C2-M000P0
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Відкрийте для себе сучасні технології штучного інтелекту з ASUS Vivobook S16, ідеальним компаньйоном для повсякденного життя. Цей інтелектуальний, високопродуктивний і захищений ноутбук класу Copilot+ PC буде стане вам надійним помічником у роботі, навчанні та розвагах. У ньому поєднується стиль і продуктивність: витончений металевий корпус цього пристрою не лише привабливий, але й практичний, а процесор Snapdragon X X1 26 100 і місткий акумулятор (час автономної роботи до 32 годин) допомагають ефективно працювати протягом усього дня. Насолоджуйтеся якісним зображенням на яскравому дисплеї 2.5K 144 Гц, а також захопливим звуком під час відеодзвінків і перегляду потокового відео. ASUS Vivobook S16 – це баланс між продуктивністю та стилем життя, що дарує більше можливостей і часу для насолоди повсякденними моментами. Заряджання через порт USB-C Ноутбук Vivobook S16 (S3607Q) підтримує Power Delivery – технологію, яка дозволяє зарядити ноутбук через порт USB Type C (USB-C) від зарядного пристрою чи повербанка. Зарядні пристрої та повербанки, що підтримують технологію Power Delivery, мають вбудований контролер. Він автоматично регулює подачу живлення, враховуючи особливості джерела енергії, підключеного пристрою, а також поточну температуру та інші параметри. Завдяки цьому контролер забезпечує захист від перенапруги, перевантаження струмом, перегріву та інших потенційно небезпечних ситуацій, які можуть виникати під час швидкого заряджання. Це допомагає знизити ризик пошкодження зарядного пристрою та підключених гаджетів, забезпечуючи їх безпечну та ефективну роботу. Надійність військового класу Ноутбук Vivobook S16 (S3607Q) має виняткову міцність і відповідає вимогам стандарту США MIL-STD 810H для обладнання військового класу. Він пройшов 12 суворих методів та 26 ретельних процедур тестування, перевершивши вимоги галузевих стандартів. Ці якості, у свою чергу, подовжують термін служби пристроїв, а отже, позитивно впливають на екологію, тож ви можете працювати, подорожувати чи відпочивати, знаючи, що ваш ноутбук ASUS готовий до умов реального світу зараз і залишиться таким ще довго.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Колір | Сірий |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | Qualcomm Snapdragon X X1 26 100 |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5 |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 144 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | є |
| LAN (RJ-45) | відсутній |
| Thunderbolt 4 | є |
| USB 2.0 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 2 + 2 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | відсутній |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Емкість акумулятора | 70 Вт-год |
| Ідентифікація відбитка пальця | відсутня |
| Вага | 1,74 кг кг |
| Веб-камера | FullHD 1080p |
| Виробник відеокарти | Qualcomm |
| Виробник процесора | Qualcomm |
| Габарити (ШхГхВ) | 357х250.7х17.9 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діагональ екрана | 16" |
| Кардрідер | відсутній |
| Матеріал для корпусу | метал/пластик |
| Модель відеокарти | Adreno |
| Наявність підсвічування клавіатури | з підсвічуванням |
| Об' єм оперативної пам' яті | 16 ГБ |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 1 ТБ |
| Обсяг eMMC / UFS | немає |
| Обсяг пам'яті відеокарти | - |
| Операційна система | Windows 11 Home |
| Оптичний привод | без дисків |
| Покриття екрану | матове |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | немає |
| Підтримка NFC | немає |
| Роздільна здатність екрана | 2560x1600 |
| Сенсорний екран | відсутній |
| Серія | Vivobook S |
| Серія процесора | Qualcomm Snapdragon |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип екрана | IPS |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стилус) | немає |
| Частота оновлення екрана | 144 Гц |
| Частота процесора | 2,97 ГГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 38 551 ₴










