
Ноутбук Asus Vivobook S16 M3607HA-RP010 (90NB16F2-M000J0) Cool Silver
38 008 ₴
- Немає в наявності
- Код: 90NB16F2-M000J0
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Відкрийте для себе сучасні технології для ефективної роботи з ASUS Vivobook S16, ідеальним компаньйоном для повсякденного життя. Цей інтелектуальний, високопродуктивний і захищений ноутбук стане вам надійним помічником у роботі, навчанні та розвагах. У ньому поєднується стиль і продуктивність: витончений металевий корпус цього пристрою не лише привабливий, але й практичний, а процесор AMD R7-260 16 і акумулятор високої ємності (час автономної роботи до 19 годин) допомагають ефективно працювати протягом усього дня. Насолоджуйтеся якісним зображенням на яскравому дисплеї WUXGA 144 Гц зі співвідношенням сторін 16:10, а також захопливим звуком під час відеодзвінків і перегляду потокового відео. ASUS Vivobook S16 – це баланс між продуктивністю та стилем життя, що дарує більше можливостей і часу для насолоди повсякденними моментами. Заряджання через порт USB-C Ноутбук Vivobook S16 (M3607) підтримує Power Delivery – технологію, яка дозволяє зарядити ноутбук через порт USB Type C (USB-C) від зарядного пристрою чи повербанка. Зарядні пристрої та повербанки, що підтримують технологію Power Delivery, мають вбудований контролер. Він автоматично регулює подачу живлення, враховуючи особливості джерела енергії, підключеного пристрою, а також поточну температуру та інші параметри. Завдяки цьому контролер забезпечує захист від перенапруги, перевантаження струмом, перегріву та інших потенційно небезпечних ситуацій, які можуть виникати під час швидкого заряджання. Це допомагає знизити ризик пошкодження зарядного пристрою та підключених гаджетів, забезпечуючи їх безпечну та ефективну роботу. Надійність військового класу Суворе випробування за військовими стандартами США Ноутбук Vivobook S16 (M3607) має виняткову міцність і відповідає вимогам стандарту США MIL-STD 810H для обладнання військового класу. Він пройшов 12 суворих методів та 26 ретельних процедур тестування, перевершивши вимоги галузевих стандартів. Ці якості, у свою чергу, подовжують термін служби пристроїв, а отже, позитивно впливають на екологію, тож ви можете працювати, подорожувати чи відпочивати, знаючи, що ваш ноутбук ASUS готовий до умов реального світу зараз і залишиться таким ще довго.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Колір | Сріблястий |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 7 260 |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 144 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | є |
| LAN (RJ-45) | відсутній |
| Thunderbolt 4 | відсутній |
| Thunderbolt 5 | відсутній |
| USB 2.0 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 2 + 2 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | відсутній |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Емкість акумулятора | 70 Вт-год |
| Ідентифікація відбитка пальця | відсутня |
| Вага | 1,7 кг кг |
| Веб-камера | FullHD 1080p |
| Виробник відеокарти | AMD |
| Виробник процесора | AMD |
| Габарити (ШхГхВ) | 357х250.6х18.7 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діагональ екрана | 16" |
| Кардрідер | відсутній |
| Матеріал для корпусу | метал/пластик |
| Модель відеокарти | AMD Radeon Graphics |
| Наявність підсвічування клавіатури | з підсвічуванням |
| Об' єм оперативної пам' яті | 16 ГБ |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 512 ГБ |
| Обсяг eMMC / UFS | немає |
| Обсяг пам'яті відеокарти | - |
| Операційна система | DOS/Без ОС |
| Оптичний привод | без дисків |
| Покриття екрану | матове |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | немає |
| Підтримка NFC | немає |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1200 |
| Сенсорний екран | відсутній |
| Серія | Vivobook |
| Серія процесора | AMD Ryzen 7 |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип екрана | IPS |
| Тип оперативної пам' яті | DDR5 SDRAM |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стилус) | немає |
| Частота оновлення екрана | 144 Гц |
| Частота процесора | 3,8 - 5,1 ГГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 38 008 ₴









