
Джерело безперебійного живлення Hikvision DS-UPS3000
12 286 ₴
- Немає в наявності
- Код: DS-UPS3000
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Управління електропостачанням є однією з найважливіших інвестицій для будь-якої організації. Неможливо запустити обладнання залежно від місцевого джерела живлення, оскільки в більшості випадків його недостатньо, або вимкнення електроенергії може статися раптово, або коливання напруги може пошкодити ваші системи. Таким чином, організації інвестують у системи безперебійного живлення (ДБЖ), щоб уникнути збоїв у подачі електроенергії. Вибір з багатьох систем ДБЖ, який найкраще відповідає вашим вимогам, може виявитися непростим завданням. Hikvision UPS надасть найкраще рішення для цієї проблеми.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність батарей | 9 Агод |
| Акумуляторна батарея | внутрішня |
| Вага | 18.5 кг кг |
| Напруження на робочому місці | 220 в басах 10% |
| Напруження | 140-290 В |
| Габарити (ШхВхГ) | 412х210х145 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Захист від високовольтних стрибків | немає |
| Захист від короткого замикання | немає |
| Захист від перезавантаження | є |
| Клеми для підключення зовнішніх АКБ | немає |
| Колір | Чорний |
| Кількість Euro-розеток (Schuko) | 4 |
| Кількість IEC-розеток | немає |
| Кількість батарей | 4 |
| Кількість вихідних розеток | 4 |
| Наявність USB-порту | є |
| Номінальна напруга АКБ | 48 В |
| Потужність активна | 1800 Вт |
| Потужність повна | понад 2001 ВА |
| РК-дисплей | є |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Форма вихідного сигналу | апроксимована синусоїда |
| Час перемикання | 4-6 мс |
| Час роботи від АКБ при навантаженні 50% | немає даних |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 286 ₴


