
Ноутбук HP ZBook 8 G1i 14 (B30JKES) Silver
84 550 ₴
- Немає в наявності
- Код: B30JKES
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
HP ZBook 8 G1i — це потужний ноутбук, призначений для професіоналів, які працюють зі складними проєктами. Цей ноутбук поєднує в собі продуктивність із портативністю для роботи з професійним програмним забезпеченням. Завдяки міцному алюмінієвому корпусу він готовий до роботи в будь-яких умовах. 14-дюймовий IPS-дисплей із роздільною здатністю 1920х1200 забезпечує чітке та яскраве зображення, ідеальне для роботи з графікою чи проєктування. Матове покриття екрана зменшує відблиски, що робить його зручним для використання в різних умовах освітлення. Частота оновлення 60 Гц та LED-підсвітка гарантують комфортне сприйняття контенту в різних умовах освітлення. Продуктивність HP ZBook 8 G1i забезпечується процесором Intel Core Ultra. Він дозволяє ефективно обробляти багатопотокові програми та складні обчислення, зокрема задачі штучного інтелекту. Вбудований нейронний процесор (NPU) прискорює обробку завдань штучного інтелекту, таких як підсумовування текстів чи організація даних у Microsoft Copilot. Ноутбук оснащений оперативною пам’яттю DDR5, що забезпечує швидке виконання рендерингу та симуляцій, а SSD-накопичувач забезпечує швидкий доступ до даних. Оптимізована система охолодження дозволить підтримувати стабільну температуру навіть під час інтенсивних навантажень. Для підключення периферії доступний широкий набір портів, зокрема Thunderbolt 4. Wi-Fi 7 і Bluetooth забезпечують швидке та надійне бездротове з’єднання. Цей ноутбук має сертифікацію міцності MIL-STD 810H, що гарантує його витривалість у різних умовах. HP ZBook 8 G1i — це ідеальний вибір для тих, хто шукає продуктивну, портативну та надійну робочу станцію.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Колір | Сріблястий |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 16 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 7 255H |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | є |
| LAN (RJ-45) | 1000 Мбіт/с |
| Thunderbolt 4 | є |
| USB 2.0 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | 1 х USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | 2 |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Емкість акумулятора | 77 Вт-год |
| Ідентифікація відбитка пальця | ідентифікація відбитка пальця |
| Вага | 1,43 кг кг |
| Веб-камера | 5 МП |
| Виробник відеокарти | nVidia |
| Виробник процесора | Intel |
| Габарити (ШхГхВ) | 315.6х222х18.9 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діагональ екрана | 14" |
| Кардрідер | відсутній |
| Матеріал для корпусу | Метал |
| Модель відеокарти | RTX 500 Ada |
| Наявність підсвічування клавіатури | з підсвічуванням |
| Об' єм оперативної пам' яті | 32 ГБ |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 1 ТБ |
| Обсяг eMMC / UFS | немає |
| Обсяг пам'яті відеокарти | 4 ГБ |
| Операційна система | DOS/Без ОС |
| Оптичний привод | без дисків |
| Покриття екрану | матове |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | немає |
| Підтримка NFC | є |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1200 |
| Сенсорний екран | відсутній |
| Серія | ZBook |
| Серія процесора | Intel Core Ultra 7 |
| Тип відеокарти | Дискретна |
| Тип екрана | IPS |
| Тип оперативної пам' яті | DDR5 SDRAM |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стилус) | немає |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Частота процесора | 2,0 - 5,1 ГГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 84 550 ₴









