
Зарядна станція Bluetti AC300 + акумуляторний модуль B300K, 3000W, 2764.8Wh, LiFePO4
70 326 ₴
- Немає в наявності
- Код: 3000W AC300+B300K
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Чистий синусоїдальний інвертор потужністю 3000 Вт Оснащений чистим синусоїдальним інвертором потужністю 3000 Вт та можливістю регулювання швидкості заряджання змінного струму (блок живлення не потрібен, достатньо одного зарядного кабелю) Система живлення AC300 також може заряджатися потужністю від 1800 Вт до 3000 Вт через настінні розетки відповідно до ваших потреб Додаткова батарея Bluetti B300K, 2764.8 Вт/год Bluetti B300K — це потужна додаткова батарея, розроблена для забезпечення надійного енергоживлення як у повсякденному використанні, так і в умовах аварійних відключень. Завдяки великій ємності та довготривалому життєвому циклу, вона стане ідеальним доповненням до вашої електростанції або автономної енергосистеми Автомобільна батарея LiFePO4 Батарея Bluetti B300K використовує передову технологію літій-залізо-фосфатних акумуляторів (LiFePO4), яка гарантує довговічність і безпеку експлуатації. Вона витримує понад 4000 життєвих циклів, що значно перевищує ресурс традиційних батарей. Завдяки цьому ви отримуєте стабільне та надійне джерело енергії на довгі роки, яке також відзначається високим рівнем захисту від перегріву та перезаряду
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Bluetti |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип | Зарядна станція |
| Користувальницькі характеристики | |
| DC-роз'єм | 1 |
| USB Type-A | 4 |
| USB Type-B | - |
| USB Type-C | 1 |
| Ємність, Вт*г | 2764.8 |
| Ємність, мА*г | 54000 |
| Індикація заряду | є |
| Адаптер змінного струму | немає даних |
| Бездротове заряджання | є |
| Вага | 21.6 кг кг |
| Вихід USB Type-A | 2 х 15 Вт; 2 х 18 Вт |
| Вихід USB Type-B | - |
| Вихід USB Type-C | 1 х 100 Вт |
| Вихід бездротової зарядки | 2 х 15 Вт |
| Вихід постійного струму | 1 х 12В/30А |
| Вихід прикурювача | 1 х 24В/10A |
| Водонепроникний корпус | немає |
| Гарантія | 24 місяці |
| Дисплей | дисплей |
| Для великої побутової техніки | Да |
| Для дрібної побутової техніки | Да |
| Для електроніки | Да |
| Додаток IOS / Android | є |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Життєвий цикл | 4000+ циклів |
| Заряджання від USB | Немає |
| Заряджання від акумулятора | Да |
| Заряджання від мережі | Да |
| Заряджання від прикурювача автомобіля | Да |
| Заряджання від сонячної панелі | Да |
| Захист від короткого замикання | є |
| Захист від перегріву | є |
| Захист від перенапруги | є |
| Змінний струм | 6 х 220 В |
| Колеса | немає |
| Колір | чорний з сірим |
| Ліхтарик | немає |
| Максимальна вхідна потужність | немає даних |
| Номінальна потужність | 3000 Вт |
| Одночасно заряджуваних пристроїв | 14 шт. |
| Прикурювач | 1 |
| Протиударний корпус | немає |
| Підключення додаткової батареї | є |
| Підсвічування | Без підсвічування |
| Пікова потужність | 6000 Вт |
| Робоча температура | від -20°С до +40°C |
| Роз'єм прикурювача | 12 /24 В |
| Розміри | 385 х 520 х 320 мм |
| Ручка для перенесення | є |
| сонячна панель | - |
| Технологія заряджання | Power Delivery, Qi бездротова |
| Тип акумуляторів | LiFePO4 |
| Управління зі смартфона | є |
| Форма вихідного напруження | правильна синусоїда |
| Функція ДБЖ | є |
| Час заряджання від мережі | 4.5 рік |
| Час заряджання від прикурювача | немає даних |
| Час заряджання від сонячної панелі | 1.5 рік |
| Швидке заряджання батареї | є |
Інформація для замовлення
- Ціна: 70 326 ₴











