
Генератор бензиновий Konner&Sohnen KSB 6500C
30 837 ₴
- Немає в наявності
- Код: KSB 6500C
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Лінійка бензинових «K&S Basic» генераторів створена на базі фірмових двигунів KSB, що відрізняються відносно тихою роботою та надійністю завдяки верхньому розташуванню впускних та випускних клапанів. Двигуни відповідають всім європейськими стандартам якості. ІНДИВІДУАЛЬНІ СЕРІЙНІ НОМЕРИ НА ДВИГУНАХ Двигуни відповідають усім світовим та європейським стандартам якості, економічності та екологічності. Кожний двигун та кожний генератор мають свої індивідуальні серійні номери, що дозволяє нам контролювати якість виробництва та сервісного обслуговування. ЕЛАСТИЧНІ РУКОЯТКИ Для зручності транспортування використовуються еластичні рукоятки, які відмінно доповнюють дизайн і кінцевий вид товару. ЗРУЧНА СИСТЕМА СТАРТУ Простий в управлінні агрегат не потребує особливих навичок, доступний для використання всіма категоріями користувачів. Зручний ручний запуск дозволяє швидко завести двигун, не докладаючи значних зусиль. ЗРУЧНА ЕРГОНОМІЧНА ПАНЕЛЬ КЕРУВАННЯ Зручна ергономічна панель дозволяє з легкістю керувати всім агрегатом і не потребує додаткових навичок. Вольтметр на панелі показує вольтаж, що видається пристроєм в діапазоні від 0 до 300 вольт. Це дає можливість контролювати вихідну напругу генератора та бути впевненим, що все обладнання, підключене до генератора, буде працювати стабільно. КОНТРОЛЬ КЛЮЧОВИХ ПОКАЗНИКІВ ТА СТАБІЛІЗАЦІЯ НАПРУГИ Генератори «K&S Basic» оснащені контролем всіх ключових показників робочого стану: захист від перевантажень, автоматична зупинка при низькому рівні оливи, датчик рівня палива та інтелектуальною системою стабілізації напруги AVR. Вона дозволяє утримувати вихідну напругу генератора на постійній величині 230В і захищає від небажаного короткого замикання. ДЕМПФЕРИ ДЛЯ ПОНИЖЕННЯ ВІБРАЦІЇ Всі моделі генераторів «K&S Basic» оснащені гумовими ніжками для зниження вібрації. Завдяки гумовим демпферам, працюючий генератор не пошкодить покриття підлоги, а фарбування рами не буде подряпане. НАБІР АКСЕСУАРІВ Штекер для силової розетки для 230В 32A, штекер для розетки 230В 16А і свічковий ключ.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Konner&Sohnen |
| Тип палива | Бензин |
| Напруга | 230 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумуляторна батарея | немає |
| Вага (Кг) | 66.6 |
| Перегляд | електростанція |
| Витрата палива при 75% навантаженні | немає даних |
| Вольтметр | є |
| Входить до комплекту | генератор, ключ свічковий, 2 штепсельні вилки, інструкція, гарантійний талон |
| Габарити (мм) | 690х525х550 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Датчик рівня оливи / палива | немає / є |
| Дисплей | немає |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Запуск двигуна | ручний старт |
| Захист від короткого замикання / перевантаження | є / є |
| Захист двигуна від низького рівня оливи | є |
| Клас захисту | IP23M |
| Колеса для переміщення | немає |
| Кількість фаз | одна фаза |
| Максимальна потужність (кВт) | 5.5 |
| Модель двигуна | KSB 440 |
| Місткість АКБ | без АКБ |
| Напруження | 230 В |
| Номінальна витрата палива (г/кВт*год) | немає даних |
| Номінальна кількість обертів | немає даних |
| Номінальна потужність (кВт) | 5 |
| Номінальна сила струму (А) | 21.7 |
| Об'єм двигуна | 420 см3 |
| Об'єм паливного бака (л) | 25 |
| Розетки | 1 х 16 А (230 В), 1 х 32 А (230 В), 1 х 8.3 А (12 В) |
| Рівень шуму (дБ) | 97 |
| Система охолодження | Повітряна |
| Структурна форма | відкрита рама |
| Тип альтернатора | асинхронний |
| Тип двигуна | чотиритактний |
| Тип стартера | ручний |
| Функція AVR | є |
| Час безперервної роботи (год) | 9 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30 837 ₴






