
Акумуляторна батарея FrimeCom 12V 100AH (GS121000) AGM
7 979 ₴
- Немає в наявності
- Код: GS121000
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Акумуляторна батарея FrimeCom GS121000 Необслуговуваний свинцево-кислотний акумулятор
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | FrimeCom |
| Користувальницькі характеристики | |
| Пам’ ять акумулятора | 100 А·г |
| Вага | немає даних кг |
| Висота | 222 мм мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина | 328 мм мм |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Колір | Чорний |
| Максимальний струм заряду | немає даних |
| Максимальний струм розряду | немає даних |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Наявність дисплея | без дисплея |
| Номінальне напруження | 12 В |
| Номінальна робоча температура | 25°C |
| Робочий діапазон температур | від -15°C до +40°C |
| Саморозряд при 25°C від початкової ємності за рік | немає даних |
| Тип АКБ | AGM |
| Тип клеми | - |
| Ширина | 172 мм мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 979 ₴


