
Акумуляторна батарея Ritar 25.6V 100AH (LFP25.6V100AH)
18 060 ₴
- Немає в наявності
- Код: LFP25.6V100AH
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Aкумулятор LFP25.6V100AH (G24) G3 (BT) — це літій-залізо-фосфатний акумулятор на 25.6 В 100 А·год зі вбудованим Bluetooth і наявністю LED індикації від компанії Ritar Power, яка багато років спеціалізується на виробництві акумуляторів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ritar |
| Користувальницькі характеристики | |
| Пам’ ять акумулятора | 100 А·г |
| Вага | 20.5 кг кг |
| Висота | 240 мм мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Довжина | 522 мм мм |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Колір | Чорний |
| Максимальний струм заряду | 100 А |
| Максимальний струм розряду | 100 А |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Наявність дисплея | без дисплея |
| Номінальне напруження | 25.6 В |
| Номінальна робоча температура | немає даних |
| Робочий діапазон температур | від -20°C до +55°C |
| Саморозряд при 25°C від початкової ємності за рік | немає даних |
| Тип АКБ | LiFePO4 |
| Тип клеми | немає даних |
| Ширина | 219 мм мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 060 ₴


