
Зарядна станція Bluetti Elite 100 V2, 1800W, 1024Wh_OEM
28 230 ₴
- Немає в наявності
- Код: Elite 100 V2_OEM
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Легкий, але з великою силою Вага Elite 100 V2 складає всього 11,5 кг, а об’єм – 17 літрів, що робить його надзвичайно компактним та зручним у перенесенні завдяки прихованій ручці. Незалежно від того, ви в поході, в дорозі або готуєтеся до відключення електроенергії вдома, це потужність, на яку ви завжди можете покластися. Заряджайте по-своєму – до 80% лише за 45 хвилин Зарядка у дорозі Під час руху зарядіть пристрій BLUETTI Charger 1. Більше ніяких турбот про акумулятор – лише постійна потужність у дорозі. Швидка сонячна зарядка Завдяки вбудованому MPPT-контролеру, Elite 100 V2 швидко заряджається від сонячної батареї - ідеально підходить для пригод на природі та життя поза мережею. Турбозарядка змінного струму Завдяки технології TurboBoost та вхідної потужності змінного струму 1200 Вт, він заряджається на 80% всього за 45 хвилин швидко, як кава з другом. Подвійна зарядка Досягніть 80% заряду всього за 45 хвилин, поєднуючи змінний та постійний струм. Ідеально підходить для екстрених поїздок або підготовки до надзвичайних ситуацій. Харчування всього, де б ви не були Завдяки 9 інтелектуальним вихідним портам Elite 100 V2 заряджає всі ваші пристрої одночасно без перевантажень, без компромісів. Забезпечуючи безперервну потужність 1800 Вт та пікову потужність до 3600 Вт завдяки технології HyperVolt™, він справляється з усім: від щоденних потреб до побутової техніки з високим навантаженням. Готовий до використання на свіжому повітрі Кемпінг, приготування та розваги в будь-якому місці завдяки стабільному автономному електроживленню. Резервне копіювання будинку Будьте готові до збою електромережі. Залишайте освітлення, Wi-Fi та прилади, які включені у звичайному режимі. У русі Будьте готові до збою електромережі. Залишайте освітлення, Wi-Fi та прилади, які включені у звичайному режимі. Створено для тривалого використання, розроблено для безпеки Працюючи на міцних LiFePO4 елементах, Elite 100 V2 забезпечує до 4000 циклів заряджання, що забезпечує понад десять років надійного використання навіть у складних умовах на відкритому повітрі. Надзвичайно тихий, лише 30 дБ Elite 100 V2 працює з рівнем шуму всього 30 дБ при потужності 600 Вт – тихіше, ніж у бібліотеці або під час легкого вітерця. Ні гулу, ні дзижчання - лише безперебійна потужність, що дозволяє вам міцно спати, глибоко зосереджуватися або повністю розслаблятися. Миттєве резервне копіювання, жодних перебоїв Завдяки переключенню з ДБЖ за 10 мс, Elite 100 V2 забезпечує безперебійну роботу ваших основних пристроїв – CPAP-машин, серверів, платіжних систем – під час перебоїв у подачі електроенергії. Торкніться зарядки, проведіть пальцем для керування Інтелектуальна програма BLUETTI дозволяє отримувати оповіщення в режимі реального часу, контролювати стан акумулятора і налаштовувати режими заряджання, такі як стандартний, безшумний, турбо, а також настроювання струму - все це у вас під рукою.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Bluetti |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип | Зарядна станція |
| Користувальницькі характеристики | |
| DC-роз'єм | - |
| USB Type-A | 2 |
| USB Type-B | - |
| USB Type-C | 2 |
| Ємність, Вт*г | 1024 |
| Ємність, мА*г | немає даних |
| Індикація заряду | є |
| Адаптер змінного струму | 1200 Вт |
| Бездротове заряджання | є |
| Вага | 11.5 кг кг |
| Вихід USB Type-A | 2 х 5В/3А |
| Вихід USB Type-B | - |
| Вихід USB Type-C | 2 х 100 Вт |
| Вихід бездротової зарядки | - |
| Вихід постійного струму | - |
| Вихід прикурювача | 1 х 12В/10A |
| Водонепроникний корпус | немає |
| Гарантія | 14 днів |
| Дисплей | дисплей |
| Для великої побутової техніки | Немає |
| Для дрібної побутової техніки | Да |
| Для електроніки | Да |
| Додаток IOS / Android | є |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Життєвий цикл | 4000+ циклів |
| Заряджання від USB | Немає |
| Заряджання від акумулятора | Да |
| Заряджання від мережі | Да |
| Заряджання від прикурювача автомобіля | Да |
| Заряджання від сонячної панелі | Да |
| Захист від короткого замикання | є |
| Захист від перегріву | є |
| Захист від перенапруги | є |
| Змінний струм | 2 х 230 В |
| Колеса | немає |
| Колір | Чорний |
| Ліхтарик | немає |
| Максимальна вхідна потужність | 2300 Вт |
| Номінальна потужність | 1800 Вт |
| Одночасно заряджуваних пристроїв | 8 шт. |
| Прикурювач | 1 |
| Протиударний корпус | немає |
| Підключення додаткової батареї | є |
| Підсвічування | є |
| Пікова потужність | 2700 Вт |
| Робоча температура | від 0°С до +40°C |
| Роз'єм прикурювача | 12 /24 В |
| Розміри | 320 x 215 x 250 мм |
| Ручка для перенесення | є |
| сонячна панель | 1000 Вт |
| Технологія заряджання | QC швидка зарядка 2.0 |
| Тип акумуляторів | LiFePO4 |
| Управління зі смартфона | є |
| Форма вихідного напруження | Чиста синусоїда |
| Функція ДБЖ | є |
| Час заряджання від мережі | 1.1 рік |
| Час заряджання від прикурювача | немає даних |
| Час заряджання від сонячної панелі | 1.25 рік |
| Швидке заряджання батареї | є |
Інформація для замовлення
- Ціна: 28 230 ₴










