
Зарядна станція Bluetti X20, 288W, 153.6Wh (P-X20-EU-WH-BL-010)
6 420 ₴
- Немає в наявності
- Код: P-X20-EU-WH-BL-010
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
X20 - потужний помічник вашого ноутбука в дорозі Спеціально розроблений для ноутбуків, X20 забезпечує до 160 Вт безперервної потужності для безперебійної зарядки. З 12-дюймовим адаптером у комплекті він сумісний з 90% ноутбуків на ринку, забезпечуючи вам безперебійне живлення, де б ви не знаходилися. Блискавична зарядка Насолоджуйтеся розумним і зарядженим способом життя, оскільки ваші пристрої залишаються повністю зарядженими для використання в будь-який час, чи то під час пригод на природі, чи то в надзвичайних ситуаціях. Універсальні виходи для всіх ваших потреб Завдяки кільком портам X20 дає змогу вам заряджати ваш ноутбук, смартфон і багато іншого - все одночасно! Залишайтеся продуктивними та зафіксуйте незабутні моменти з упевненістю, що ваші пристрої завжди під рукою. Легко заряджайте свої повсякденні пристрої Від роботи до розваг, X20 з легкістю забезпечує ваші повсякденні пристрої енергією. Будь то робота без мережі, фотозйомка на відкритому повітрі або ігри на ходу, вам більше ніколи не доведеться турбуватися про те, що закінчиться зарядка або потрібно знайти потрібний порт. Більш розумна потужність, більш тривале використання Завдяки фірмовому алгоритму BMS (система керування акумулятором) X20 забезпечує вищу енергоефективність, ніж будь-коли. Кожна зарядка забезпечує до 16 годин безперервної роботи ваших пристроїв, тож вам не доведеться постійно шукати розетку. Залишайтеся прохолодними і протримайтеся довше X20 сертифікований UL, FCC, LVD, EMC, PSE і RCM. Він оснащений передовими батареями LiFePO4, які забезпечують оптимальну безпеку та понад 2500 циклів заряджання. Ба більше, вбудований вентилятор охолодження захищає X20 від перегрівання навіть за великих навантажень або під час швидкого заряджання та розряджання. Портативна енергія у вашому рюкзаку Завдяки сучасному компактному дизайну X20 легко переносити та зберігати. Не потрібно тягати з собою додаткові зарядні пристрої або адаптери - просто покладіть його в рюкзак і вирушайте в дорогу, і ви матимете надійне живлення для вашого ноутбука та інших пристроїв упродовж усього шляху. Ефективна двонаправлена зарядка X20 не тільки швидко заряджає ваші пристрої, а й так само швидко перезаряджається сам. З адаптером на 100 Вт ви можете підвищити ефективність заряджання і зарядити X20 до 100% всього за 2 години, повернувши собі повну потужність у найкоротші терміни.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Bluetti |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип | Зарядна станція |
| Користувальницькі характеристики | |
| DC-роз'єм | 1 |
| USB Type-A | 2 |
| USB Type-B | - |
| USB Type-C | 1 |
| Ємність, Вт*г | 153.6 |
| Ємність, мА*г | 48000 |
| Індикація заряду | є |
| Адаптер змінного струму | - |
| Бездротове заряджання | немає |
| Вага | 2.3 кг кг |
| Вихід USB Type-A | 1 х 10.5 Вт; 1 х 18 Вт |
| Вихід USB Type-B | - |
| Вихід USB Type-C | 1 х 100 Вт |
| Вихід бездротової зарядки | - |
| Вихід постійного струму | 1 х 160В/8А |
| Вихід прикурювача | - |
| Водонепроникний корпус | немає |
| Гарантія | 24 місяці |
| Дисплей | дисплей |
| Для великої побутової техніки | Немає |
| Для дрібної побутової техніки | Немає |
| Для електроніки | Да |
| Додаток IOS / Android | немає |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Життєвий цикл | 2500+ циклів |
| Заряджання від USB | Немає |
| Заряджання від акумулятора | Немає |
| Заряджання від мережі | Да |
| Заряджання від прикурювача автомобіля | Немає |
| Заряджання від сонячної панелі | Немає |
| Захист від короткого замикання | є |
| Захист від перегріву | є |
| Захист від перенапруги | є |
| Змінний струм | немає |
| Колеса | немає |
| Колір | Чорний |
| Ліхтарик | немає |
| Максимальна вхідна потужність | 100 Вт |
| Номінальна потужність | 288 Вт |
| Одночасно заряджуваних пристроїв | 4 шт. |
| Прикурювач | немає |
| Протиударний корпус | немає |
| Підключення додаткової батареї | немає |
| Підсвічування | Без підсвічування |
| Пікова потужність | немає даних |
| Робоча температура | від -20°С до +40°C |
| Роз'єм прикурювача | - |
| Розміри | 205 х 205 х 77 мм |
| Ручка для перенесення | немає |
| сонячна панель | - |
| Технологія заряджання | Power Delivery, QC |
| Тип акумуляторів | LiFePO4 |
| Управління зі смартфона | немає |
| Форма вихідного напруження | Чиста синусоїда |
| Функція ДБЖ | немає |
| Час заряджання від мережі | 2 роки |
| Час заряджання від прикурювача | - |
| Час заряджання від сонячної панелі | - |
| Швидке заряджання батареї | є |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 420 ₴









