
Зарядна станція Bluetti X30, 75W, 297Wh (P-X30-EU-GY-BL-010)
7 329 ₴
- Немає в наявності
- Код: P-X30-EU-GY-BL-010
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Завдяки вражаючій ємності 297 Вт·ч портативний зовнішній акумулятор BLUETTI X30 забезпечує безперебійне живлення для вашого СІПАП-апарата, забезпечуючи комфортний сон під час походу на природу або при несподіваному відключенні електрики будинку. Крім того, він оснащений кількома зручними портами для одночасної зарядки всіх невеликих пристроїв. Завдяки універсальному роз’єму та семи кабелям живлення, що входять до комплекту, зовнішній акумулятор X30 сумісний з 90% представлених на ринку СІПАП-апаратів. Ергономічна ручка полегшує перенесення. BLUETTI завжди цінує вашу безпеку, тому X30 оснащений трикомпонентним літій-іонним акумулятором, що забезпечує оптимальний захист від будь-яких потенційних ризиків і дозволяє насолоджуватися харчуванням без зайвого клопоту.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Bluetti |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип | Зарядна станція |
| Користувальницькі характеристики | |
| DC-роз'єм | 3 |
| USB Type-A | 1 |
| USB Type-B | - |
| USB Type-C | - |
| Ємність, Вт*г | 297 |
| Ємність, мА*г | немає даних |
| Індикація заряду | є |
| Адаптер змінного струму | - |
| Бездротове заряджання | немає |
| Вага | 1.8 кг кг |
| Вихід USB Type-A | 1 х 5В/2.5А |
| Вихід USB Type-B | - |
| Вихід USB Type-C | - |
| Вихід бездротової зарядки | - |
| Вихід постійного струму | 1 х 12В, 1 х 15В, 1 х 24В |
| Вихід прикурювача | - |
| Водонепроникний корпус | немає |
| Гарантія | 24 місяці |
| Дисплей | дисплей |
| Для великої побутової техніки | Немає |
| Для дрібної побутової техніки | Немає |
| Для електроніки | Да |
| Додаток IOS / Android | немає |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Життєвий цикл | - |
| Заряджання від USB | Немає |
| Заряджання від акумулятора | Немає |
| Заряджання від мережі | Да |
| Заряджання від прикурювача автомобіля | Немає |
| Заряджання від сонячної панелі | Немає |
| Захист від короткого замикання | є |
| Захист від перегріву | є |
| Захист від перенапруги | є |
| Змінний струм | немає |
| Колеса | немає |
| Колір | Білий |
| Ліхтарик | немає |
| Максимальна вхідна потужність | немає даних |
| Номінальна потужність | 75 Вт |
| Одночасно заряджуваних пристроїв | 4 шт. |
| Прикурювач | немає |
| Протиударний корпус | немає |
| Підключення додаткової батареї | немає |
| Підсвічування | Без підсвічування |
| Пікова потужність | немає даних |
| Робоча температура | від 0°С до +40°C |
| Роз'єм прикурювача | - |
| Розміри | 202 x 221 x 62 мм |
| Ручка для перенесення | є |
| сонячна панель | - |
| Технологія заряджання | немає даних |
| Тип акумуляторів | Ternary Lithium |
| Управління зі смартфона | немає |
| Форма вихідного напруження | Чиста синусоїда |
| Функція ДБЖ | немає |
| Час заряджання від мережі | 5.5 рік |
| Час заряджання від прикурювача | - |
| Час заряджання від сонячної панелі | - |
| Швидке заряджання батареї | немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 329 ₴







