
Ноутбук Acer Aspire Lite AL16-54P-36D7 (NX.D76EU.007) Silver
19 459 ₴
- Немає в наявності
- Код: NX.D76EU.007
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Більше ніж просто ефективність Пропонує більше, ніж просто високу продуктивність. Процесори Intel Core 13-го покоління покращують реальні обчислення та забезпечують більш ефективну багатозадачність. Широкі можливості Підвищуйте свою повсякденну продуктивність , використовуючи пристрій у дорозі. Ідеально підходить для ігор, творчості або потокового передавання даних - отримуйте необхідну продуктивність, коли вона вам потрібна. Максимальна продуктивність DDR5 - це новітня оперативна пам’ять для ноутбуків, що забезпечує вищу швидкість, більшу пропускну здатність і менше енергоспоживання, ніж DDR4. Ідеально підходить для ігор, редагування відео та створення контенту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Колір | Сріблястий |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Модель процесора | Intel Core i3-1305U |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.1 |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | є |
| LAN (RJ-45) | 1000 Мбіт/с |
| Thunderbolt 4 | відсутній |
| USB 2.0 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 2 + 2 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | відсутній |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Емкість акумулятора | 58 Вт-год |
| Ідентифікація відбитка пальця | відсутня |
| Вага | 1,53 кг кг |
| Веб-камера | FullHD 1080p |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Виробник процесора | Intel |
| Габарити (ШхГхВ) | 357.8x244.8x18.9 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діагональ екрана | 16" |
| Кардрідер | microSD |
| Кількість ядер процесора | 5 |
| Матеріал для корпусу | Пластик |
| Модель відеокарти | Intel UHD Graphics |
| Наявність підсвічування клавіатури | без підсвічування |
| Об' єм оперативної пам' яті | 16 ГБ |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 512 ГБ |
| Обсяг eMMC / UFS | немає |
| Обсяг пам'яті відеокарти | - |
| Операційна система | DOS/Без ОС |
| Оптичний привод | без дисків |
| Покриття екрану | матове |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | немає |
| Підтримка NFC | немає |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1200 |
| Сенсорний екран | відсутній |
| Серія | Aspire |
| Серія процесора | Intel Core i3 |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип екрана | IPS |
| Тип оперативної пам' яті | DDR5 SDRAM |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стилус) | немає |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Частота процесора | 1,6 - 4,5 ГГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 459 ₴










