
Ноутбук Chuwi HeroBook Pro (Win11) (8/256) + Миша Chuwi Wireless (CWI515-M/CW-112551) Gray
13 145 ₴
- Немає в наявності
- Код: CWI515-M/CW-112551
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Ноутбук CHUWI HeroBook PRO - це стильний та продуктивний пристрій, який вражає своєю високоякісною конфігурацією та зручністю використання. Завдяки екрану 14" IPS із роздільною здатністю 1920x1080 Full HD та матовим покриттям, ви отримуєте чудовий візуальний досвід і зменшуєте відблиски на екрані. Процесор Intel N4020 з тактовою частотою 2.80 ГГц забезпечить ефективну роботу системи, а 8 ГБ оперативної пам’яті дозволять легко виконувати багатозадачні завдання та запускати вимогливі додатки. Зберігання ваших файлів і програм забезпечить SSD об’ємом 256 ГБ, що забезпечить швидкий доступ до даних і прискорить завантаження операційної системи. Графіка Intel UHD 600 забезпечить якісне відтворення мультимедійного контенту, а наявність двох Wi-Fi і Bluetooth дозволить легко підключати пристрої та отримувати швидкий доступ до мережі Інтернет. Ноутбук також обладнаний вбудованою веб-камерою для зручних відеоконференцій та введення в Windows 11 Home (64bit) додає ефективність та безпеку в користуванні операційною системою. Завдяки вазі лише 1.39 кг і стильному сірому металевому корпусу, CHUWI HeroBook PRO є ідеальним супутником для роботи, навчання чи розваг будь-де. До комплекту ноутбука CHUWI HeroBook PRO входить бездротова миша CHUWI Wireless Mouse
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CHuwi |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.39 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Модель процесора | Intel Celeron N4020 |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR4 |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.1 |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | є mini |
| LAN (RJ-45) | відсутній |
| Thunderbolt 4 | відсутній |
| USB 2.0 | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | відсутній |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Емкість акумулятора | 38 Вт-год |
| Ідентифікація відбитка пальця | відсутня |
| Веб-камера | 0,3 МП |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Виробник процесора | Intel |
| Габарити (ШхГхВ) | 332х214х21.3 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діагональ екрана | 14" |
| Кардрідер | microSD |
| Матеріал для корпусу | метал/пластик |
| Модель відеокарти | Intel UHD Graphics 600 |
| Наявність підсвічування клавіатури | без підсвічування |
| Об' єм оперативної пам' яті | 8 ГБ |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 256 ГБ SSD |
| Обсяг eMMC / UFS | немає |
| Обсяг пам'яті відеокарти | - |
| Операційна система | Windows 11 Home |
| Оптичний привод | без дисків |
| Покриття екрану | матове |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | немає |
| Підтримка NFC | немає |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1080 |
| Сенсорний екран | відсутній |
| Серія | HeroBook Pro |
| Серія процесора | Intel Celeron |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип екрана | IPS |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стилус) | миша |
| Частота процесора | 1,1 - 2,8 ГГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 145 ₴










