Повністю модернізована потужність та ефективність у новій моделі зарядної станції від OUKITEL - P2400E. УВАГА Підключати вихід змінного струму портативної зарядної станції до розетки побутової електромережі заборонено. Така експлуатація пристрою є небезпечною для вашого життя, може завдати шкоди вашому здоров'ю, порушує пожежну безпеку, а також може призвести до поломки зарядної станції. Гарантійна політика не поширюється на пристрій, що став непридатним через неналежне використання. Легко контролюйте швидкість заряджання Надшвидке заряджання 1800 Вт може гарантувати, що ви зможете зарядити пристрій до 80% за 1 годину. В той же час ручка регулювання заряджання дозволяє вам регулювати швидкість заряджання на ваш розсуд. Вихідна потужність 2400 Вт для декількох пристроїв З високою вихідною потужністю 2400 Вт станція може забезпечити першокласну продуктивність та безперебійну підтримку живлення, незалежно від того, чи знаходитесь ви вдома чи на вулиці. Водночас, місткість акумулятора 2048 Вт·год забезпечує довгострокове живлення. Плавний ДБЖ 2000 Вт <10 мс Коли електромережа знеструмлена, P2400E може швидко перейти в режим ДБЖ протягом 10 мс. Не слід боятися втрати файлів на комп'ютері або зупинки холодильника. Ви можете уникнути кризи відключення електроенергії за допомогою цієї станції. Рівень шуму всього 50 дБ Навіть якщо P2400E живить відразу кілька пристроїв, ви все одно спатимете спокійно. Рухайтеся вперед без обмежень Повністю оновлена захисна структура P2400E може ефективно протистояти проникненню пилу та вологи. Ви можете вільно досліджувати, працювати або відпочивати будь-де. Насолоджуйтесь свободою дій у будь-яких умовах. Яскравий вбудований екран У порівнянні з P2400E екран був модернізований, щоб бути більш зручним для користувача. Крім того, вихідні порти змінного струму тепер знаходяться попереду. Розширте можливості свого життя Надійна зарядна станція для найрізноманітніших випадків життя та застосувань. Особливості Вхідна потужність змінного струму 1800 Вт. Заряджання до 80% всього за 1 годину Ручка регулювання заряджання. Регулювання на 400 Вт / 800 Вт / 1200 Вт / 1800 Вт Вихідна потужність змінного струму 2400 Вт. Інвертор із чистою синусоїдою (стрибок напруги 4800 Вт) ДБЖ потужністю 2000 Вт <10 мс. Для запобігання несподіваним вимкненням електроенергії Рівень шуму <50 дБ. Можна спати спокійно та в тиші Комплексний захист. Захист від вологи та пилу Довговічна батарея LiFePO4. Понад 3500 життєвих циклів, термін служби до 10 років Макс. потужність сонячних панелей 500 Вт. Будьте екологічні та автономні із сонячною енергією
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Oukitel |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип | Зарядна станція |
| Користувальницькі характеристики | |
| DC-роз'єм | 2 |
| USB Type-A | 2 |
| USB Type-B | - |
| USB Type-C | 4 |
| Ємність, Вт*г | 2048 |
| Ємність, мА*г | немає даних |
| Індикація заряду | є |
| Адаптер змінного струму | 1800 Вт |
| Бездротове заряджання | немає |
| Вага | 22 кг кг |
| Вихід USB Type-A | 2 х 18 Вт |
| Вихід USB Type-B | - |
| Вихід USB Type-C | 1 х 100 Вт; 1 x 45 Вт, 2 х 20 Вт |
| Вихід бездротової зарядки | - |
| Вихід постійного струму | 2 х 12В/3А |
| Вихід прикурювача | 1 х 12В/10A |
| Водонепроникний корпус | немає |
| Гарантія | 24 місяці |
| Дисплей | дисплей |
| Для великої побутової техніки | Да |
| Для дрібної побутової техніки | Да |
| Для електроніки | Да |
| Додаток IOS / Android | є |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Життєвий цикл | 3500+ циклів |
| Заряджання від USB | Немає |
| Заряджання від акумулятора | Немає |
| Заряджання від мережі | Да |
| Заряджання від прикурювача автомобіля | Да |
| Заряджання від сонячної панелі | Да |
| Захист від короткого замикання | є |
| Захист від перегріву | є |
| Захист від перенапруги | є |
| Змінний струм | 4 х 220 В |
| Колеса | немає |
| Колір | чорний з сірим |
| Ліхтарик | немає |
| Максимальна вхідна потужність | 1800 Вт |
| Номінальна потужність | 2400 Вт |
| Одночасно заряджуваних пристроїв | 13 шт. |
| Прикурювач | 1 |
| Протиударний корпус | немає |
| Підключення додаткової батареї | немає |
| Підсвічування | Без підсвічування |
| Пікова потужність | 4800 Вт |
| Робоча температура | від 0°С до +40°C |
| Роз'єм прикурювача | 120 Вт |
| Розміри | 399 х 286 х 320 мм |
| Ручка для перенесення | є |
| сонячна панель | 1000 Вт |
| Технологія заряджання | Power Delivery, QC |
| Тип акумуляторів | LiFePO4 |
| Управління зі смартфона | є |
| Форма вихідного напруження | Чиста синусоїда |
| Функція ДБЖ | немає |
| Час заряджання від мережі | 1.8 - 2.3 рік |
| Час заряджання від прикурювача | немає даних |
| Час заряджання від сонячної панелі | 5 рік (1000 Вт) |
| Швидке заряджання батареї | є |
Інформація для замовлення
- Ціна: 42 302 ₴








