Універсальна зарядна станція з великою ємністю. Забезпечить вас автономною електрикою на довгі години. Потужність змінного струму 4000 Вт для роботи у важких умовах. Працюйте без перевантаження з приладами високої потужності, наприклад, з потужними електроінструментами в малому бізнесі та житлових приміщеннях. Більше ніякої темряви, жодних проблем. У парі з автоматичним перемикачем резервного живлення P5000 Pro вмикається в мережу при відключенні електрики, забезпечуючи безперебійну роботу побутової техніки та даючи вам впевненість у надзвичайних ситуаціях. Це дасть вам 5000 циклів перезаряджання батареї, тому ваша станція прослужить до 10 років. Жодних випарів, ніякого обслуговування Зарядні станції не спалюють викопне паливо, тому за відсутності викидів та випарів вони екологічно чистою заміною бензиновим/дизельним генераторам. Не потрібно перевіряти рівень олії у двигуні або іскрогасник – приділяйте більше часу тому, що вам подобається. Особливості: Найкращий вибір для резервного харчування будинку. Велика ємність 5120 Вт · год, ідеально підходить для 99% побутової техніки. Вихідна потужність змінного струму 4000 Вт дозволяє використовувати потужні електроінструменти без навантаження. Найкраща в галузі LFP-батарея з 5000 циклами забезпечує термін служби до 10 років Неймовірна подвійна зарядка за 1 годину або 1.5 години до 80% від мережі змінного струму Автоматичне перемикання ДБЖ < 10 мс, не бійтеся раптових відключень електроенергії Акумулятор: LiFePo4 Тип інвертора: чиста синусоїда Цикл життя: 5000 циклів до 80% ємності Номінальна потужність: 4000 Вт. Потужність імпульсу: 8000 Вт. Система керування: контролер MPPT, BMS і т.д. Функція ДБЖ: < 10 мс Вхід змінного струму: макс. 3200 Вт. Увага! Підключати вихід змінного струму портативної зарядної станції до розетки побутової мережі заборонено. Така експлуатація пристрою небезпечна для вашого життя, може зашкодити вашому здоров’ю, порушує пожежну безпеку, а також може призвести до поломки зарядної станції. Гарантійна політика не поширюється на пристрій, який не придатний через неналежне використання.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Oukitel |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип | Зарядна станція |
| Користувальницькі характеристики | |
| DC-роз'єм | 3 |
| USB Type-A | 4 |
| USB Type-B | - |
| USB Type-C | 2 |
| Ємність, Вт*г | 5120 |
| Ємність, мА*г | 100000 |
| Індикація заряду | є |
| Адаптер змінного струму | 3200 Вт |
| Бездротове заряджання | немає |
| Вага | 53 кг кг |
| Вихід USB Type-A | 2 х 5В/2.4А; 2 х 18 Вт |
| Вихід USB Type-B | - |
| Вихід USB Type-C | 2 х 100 Вт |
| Вихід бездротової зарядки | - |
| Вихід постійного струму | 2 х 12В/3А, 1 х 24В/10А |
| Вихід прикурювача | 1 х 12В/10A |
| Водонепроникний корпус | немає |
| Гарантія | 24 місяці |
| Дисплей | дисплей |
| Для великої побутової техніки | Да |
| Для дрібної побутової техніки | Да |
| Для електроніки | Да |
| Додаток IOS / Android | немає |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Життєвий цикл | 5000+ циклів |
| Заряджання від USB | Немає |
| Заряджання від акумулятора | Немає |
| Заряджання від мережі | Да |
| Заряджання від прикурювача автомобіля | Да |
| Заряджання від сонячної панелі | Да |
| Захист від короткого замикання | є |
| Захист від перегріву | є |
| Захист від перенапруги | є |
| Змінний струм | 5 х 220-240 В |
| Колеса | є |
| Колір | чорний з сірим |
| Ліхтарик | немає |
| Максимальна вхідна потужність | 3200 Вт |
| Номінальна потужність | 4000 Вт |
| Одночасно заряджуваних пристроїв | 14 шт. |
| Прикурювач | 1 |
| Протиударний корпус | немає |
| Підключення додаткової батареї | немає |
| Підсвічування | Без підсвічування |
| Пікова потужність | 8000 Вт |
| Робоча температура | від 0°С до +40°C |
| Роз'єм прикурювача | 12 В |
| Розміри | 550 х 299 х 487 мм |
| Ручка для перенесення | є |
| сонячна панель | 1000 Вт |
| Технологія заряджання | Power Delivery, QC |
| Тип акумуляторів | LiFePO4 |
| Управління зі смартфона | немає |
| Форма вихідного напруження | Чиста синусоїда |
| Функція ДБЖ | є |
| Час заряджання від мережі | 1.5 рік |
| Час заряджання від прикурювача | немає даних |
| Час заряджання від сонячної панелі | немає даних |
| Швидке заряджання батареї | є |
Інформація для замовлення
- Ціна: 107 063 ₴








