Високотехнологічна зарядна станція з можливістю розширення місткості та роботою із сонячними панелями. Опціональні сумісні модулі розширення – B2000 – подарують користувачеві потужність 16 кВт⋅год, що забезпечить базові електричні пристрої живленням на 6 днів. УВАГА Підключати вихід змінного струму портативної зарядної станції до розетки побутової електромережі заборонено. Така експлуатація пристрою є небезпечною для вашого життя, може завдати шкоди вашому здоров'ю, порушує пожежну безпеку, а також може призвести до поломки зарядної станції. Гарантійна політика не поширюється на пристрій, що став непридатним через неналежне використання. Розширювана місткість акумулятора 2-16 кВт⋅год Об'єднайте BP2000 паралельно з 7 батарейними модулями B2000, щоб отримати потужність 16 кВт·год, що може забезпечити живлення протягом 1-6 днів під час перебоїв у подачі електроенергії. Ідеально підходить для домашнього резервного живлення, подорожей на колесах або на свіжому повітрі. Економте свої рахунки за електроенергію BP2000 має можливість підключення сонячних панелей, що виробляють до 4 кВт·год електроенергії на день. Швидка підзарядка від змінного струму та сонячної енергії BP2000 заряджається від 0 до 80% за 1.5 години за максимальної потужності 1800 Вт. Вхід змінного струму або подвійне заряджання PV1000 Вт + AC1500 Вт до 80% всього за 1 годину, що дозволяє вам знову використовувати станцію протягом короткого часу. Попрощайтеся з перебоями у подачі електроенергії BP2000 може інтегруватися з автоматичним перемикачем резерву подвійного живлення та забезпечувати безперервну подачу електроенергії до домашньої мережі під час перебоїв живлення. Безшовні ДБЖ У разі відключення електроенергії BP2000 може працювати як джерело безперебійного живлення (ДБЖ) потужністю 2200 Вт. Він відновить живлення підключених пристроїв менш ніж за 10 мс та допоможе уникнути типових проблем, що виникають внаслідок екстреного відключення електроенергії. Установка Plug and Play Кабелі MC4 дозволяють інтегрувати BP2000+B2000 або B2000 у фотоелектричну систему вашого будинку. Для цього не знадобляться додаткові витрати на монтаж та спеціалістів. Швидко та економічно для встановлення у житлових приміщеннях. Беріть із собою в дорогу BP2000 зі зручним портативним дизайном робить її ідеальним супутником у ваших пригодах, забезпечує домашній комфорт та достатню потужність для коротких поїздок або за тривалої відсутності електричної мережі. Живлення майже всіх приладів Маючи максимальну місткість 2048 Вт⋅год і вихідну потужність змінного струму 2200 Вт, портативна електростанція здатна забезпечувати живленням практично всі предмети першої необхідності: від повнорозмірних холодильників і мікрохвильових печей до чайників і фенів.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Oukitel |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип | Зарядна станція |
| Користувальницькі характеристики | |
| DC-роз'єм | 3 |
| USB Type-A | 4 |
| USB Type-B | - |
| USB Type-C | 2 |
| Ємність, Вт*г | 2048 |
| Ємність, мА*г | немає даних |
| Індикація заряду | є |
| Адаптер змінного струму | - |
| Бездротове заряджання | немає |
| Вага | 23.6 кг кг |
| Вихід USB Type-A | 2 х 12 Вт; 2 х 18 Вт |
| Вихід USB Type-B | - |
| Вихід USB Type-C | 2 х 100 Вт |
| Вихід бездротової зарядки | - |
| Вихід постійного струму | 3 х 12В/3А |
| Вихід прикурювача | 1 х 12В/10A |
| Водонепроникний корпус | немає |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дисплей | дисплей |
| Для великої побутової техніки | Да |
| Для дрібної побутової техніки | Да |
| Для електроніки | Да |
| Додаток IOS / Android | немає |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Життєвий цикл | 3500+ циклів |
| Заряджання від USB | Немає |
| Заряджання від акумулятора | Немає |
| Заряджання від мережі | Да |
| Заряджання від прикурювача автомобіля | Да |
| Заряджання від сонячної панелі | Да |
| Захист від короткого замикання | є |
| Захист від перегріву | є |
| Захист від перенапруги | є |
| Змінний струм | 5 х 220 В |
| Колеса | немає |
| Колір | чорний з сірим |
| Ліхтарик | немає |
| Максимальна вхідна потужність | 2500 Вт |
| Номінальна потужність | 2200 Вт |
| Одночасно заряджуваних пристроїв | 15 шт. |
| Прикурювач | 1 |
| Протиударний корпус | немає |
| Підключення додаткової батареї | є |
| Підсвічування | є |
| Пікова потужність | 4000 Вт |
| Робоча температура | від 0°С до +40°C |
| Роз'єм прикурювача | - |
| Розміри | 480 х 320 х 296 мм |
| Ручка для перенесення | є |
| сонячна панель | 1000 Вт |
| Технологія заряджання | Power Delivery, QC |
| Тип акумуляторів | LiFePO4 |
| Управління зі смартфона | немає |
| Форма вихідного напруження | Чиста синусоїда |
| Функція ДБЖ | є |
| Час заряджання від мережі | 1.5 рік |
| Час заряджання від прикурювача | немає даних |
| Час заряджання від сонячної панелі | 2.5 рік |
| Швидке заряджання батареї | є |
Інформація для замовлення
- Ціна: 51 159 ₴












