
Зарядна станція Oukitel BP2000E Pro 2048Wh, 3600W
62 013 ₴
- Немає в наявності
- Код: BP2000E Pro
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Висока вихідна потужність змінного струму 3600 Вт Завдяки вихідній потужності 3600 Вт змінного струму, BP2000 Pro може живити більшість потужних пристроїв вдома, на вулиці або на роботі. Розширювані акумулятори ємністю 2-16 кВт/год Об’єднайте BP2000 Pro з 7 батареями розширення B2000 паралельно, щоб досягти 16 кВт/год, що може забезпечити живлення протягом 1-6 днів під час перебоїв з електрикою. Ідеально підходить для домашнього резервного живлення, караванів, подорожей на природі або навіть повсякденного використання. Швидка зарядка змінним струмом і сонячна батарея BP2000 Pro заряджається від 0 до 80% за 1.5 години з максимальною потужністю 1800 Вт. Вхід змінного струму або подвійне заряджання PV1000W + AC1500W до 80% всього за 1 годину, що дозволить вам почати використовувати його знову за короткий час. Попрощайтеся з відключеннями електроенергії BP2000 Pro може інтегруватися з подвійним автоматичним перемикачем живлення та безперервно подавати електроенергію в домашню мережу під час перебоїв з електроенергією. Безперебійне ДБЖ на 2000 Вт < 10 мс ДБЖ BP2000 Pro відновить живлення ваших пристроїв менш ніж за 10 мс у разі відключення електроенергії. І це не спричинить жодного потенційного інциденту з ураженням електричним струмом. Додаток "Все в одному" Використовуйте розумний додаток для керування та моніторингу BP2000 Pro зі свого телефону.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Oukitel |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип | Зарядна станція |
| Користувальницькі характеристики | |
| DC-роз'єм | 3 |
| USB Type-A | 4 |
| USB Type-B | - |
| USB Type-C | 2 |
| Ємність, Вт*г | 2048 |
| Ємність, мА*г | немає даних |
| Індикація заряду | є |
| Адаптер змінного струму | - |
| Бездротове заряджання | немає |
| Вага | 26 кг кг |
| Вихід USB Type-A | 2 х 12 Вт; 2 х 18 Вт |
| Вихід USB Type-B | - |
| Вихід USB Type-C | 2 х 100 Вт |
| Вихід бездротової зарядки | - |
| Вихід постійного струму | 3 х 12В/3А |
| Вихід прикурювача | 1 х 12В/10A |
| Водонепроникний корпус | немає |
| Гарантія | 24 місяці |
| Дисплей | дисплей |
| Для великої побутової техніки | Да |
| Для дрібної побутової техніки | Да |
| Для електроніки | Да |
| Додаток IOS / Android | є |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Життєвий цикл | 3500+ циклів |
| Заряджання від USB | Немає |
| Заряджання від акумулятора | Немає |
| Заряджання від мережі | Да |
| Заряджання від прикурювача автомобіля | Да |
| Заряджання від сонячної панелі | Да |
| Захист від короткого замикання | є |
| Захист від перегріву | є |
| Захист від перенапруги | є |
| Змінний струм | 5 х 220 В |
| Колеса | немає |
| Колір | чорний з сірим |
| Ліхтарик | немає |
| Максимальна вхідна потужність | 2500 Вт |
| Номінальна потужність | 3600 Вт |
| Одночасно заряджуваних пристроїв | 15 шт. |
| Прикурювач | 1 |
| Протиударний корпус | немає |
| Підключення додаткової батареї | є |
| Підсвічування | є |
| Пікова потужність | 7200 Вт |
| Робоча температура | від 0°С до +40°C |
| Роз'єм прикурювача | - |
| Розміри | 480 х 320 х 296 мм |
| Ручка для перенесення | є |
| сонячна панель | 1000 Вт |
| Технологія заряджання | Power Delivery, QC |
| Тип акумуляторів | LiFePO4 |
| Управління зі смартфона | є |
| Форма вихідного напруження | Чиста синусоїда |
| Функція ДБЖ | є |
| Час заряджання від мережі | 1.5 рік |
| Час заряджання від прикурювача | немає даних |
| Час заряджання від сонячної панелі | 2.5 рік |
| Швидке заряджання батареї | є |
Інформація для замовлення
- Ціна: 62 013 ₴









