
Комплект резервного живлення Prologix 800 (PLP800XL) + АКБ OZ12V080 12V 80AH, AGM
9 780 ₴
- Немає в наявності
- Код: PLP800XL + OZ12V080
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Гарантія 24міс на інвертор та 12 міс на АКБ
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ProLogiX |
| Користувальницькі характеристики | |
| Пам’ ять акумулятора | 80 А·г |
| Вага | 32 кг кг |
| Висота | 182 мм мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Довжина | 350 мм мм |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Колір | Чорний |
| Максимальний струм заряду | 10 А |
| Максимальний струм розряду | немає даних |
| Матеріал корпуса | метал |
| Наявність дисплея | LCD |
| Номінальне напруження | 12 В |
| Номінальна робоча температура | 25°C |
| Робочий діапазон температур | від -15°C до +50°C |
| Саморозряд при 25°C від початкової ємності за рік | немає даних |
| Тип АКБ | AGM |
| Тип клеми | M6 |
| Ширина | 167 мм мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 780 ₴



