ДБЖ-інвертор для зовнішніх акумуляторів Правильна синусоїдальна форма вихідної напруги Мікроконтролерне керування, функція AVR Потужність інвертора: 1200 ВА/1000Вт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FrimeCom |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 12.2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність батарей | - |
| Акумуляторна батарея | внутрішні та/або зовнішні |
| Напруження на робочому місці | 150-255 В |
| Напруження | 100-290 В |
| Габарити (ШхВхГ) | 290х255х120 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Захист від високовольтних стрибків | немає |
| Захист від короткого замикання | є |
| Захист від перезавантаження | є |
| Клеми для підключення зовнішніх АКБ | немає |
| Колір | Чорний |
| Кількість Euro-розеток (Schuko) | 2 |
| Кількість IEC-розеток | немає |
| Кількість батарей | без батареї |
| Кількість вихідних розеток | 2 |
| Наявність USB-порту | немає |
| Номінальна напруга АКБ | - |
| Потужність активна | 1000 Вт |
| Потужність повна | 1001 — 1500 ВА |
| РК-дисплей | є |
| Тип архітектури | резервний (Off-Line) |
| Форма вихідного сигналу | правильна синусоїда |
| Час перемикання | <10 мс |
| Час роботи від АКБ при навантаженні 50% | немає даних |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 159 ₴



