
Відеокарта GeForce RTX 5080 16GB GDDR7 ProArt OC Asus (PROART-RTX5080-O16G)
79 549 ₴
- В наявності
- Код: PROART-RTX5080-O16G
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ProArt GeForce RTX 5080 16GB GDDR7 OC Edition відрізняється елегантним дизайном з текстурою натурального дерева та є першою відеокартою, що пропонує підтримку USB Type-C для більшої зручності у творчих робочих процесах. Заснована на архітектурі NVIDIA Blackwell з підтримкою DLSS 4 , ця модель забезпечує виняткову продуктивність та інноваційні можливості для геймерів та контент-кріейторів. Компактний 2.5-слотовий форм-фактор із вдосконаленою системою охолодження – ідеальний баланс сумісності та продуктивності. USB Type-C – розширені можливості підключення для професійних робочих процесів. MaxContact з камерою випаровування – максимально ефективна передача тепла для стабільної продуктивності. Фазозмінна термопрокладка GPU знижує температуру графічного процесора, підвищуючи надійність та довговічність. Axial-tech вентилятори забезпечують посилений повітряний потік. Мінімалістичний дизайн з благородним дерев’яним оздобленням та Aura-підсвічуванням для безмежної персоналізації. Виробництво за технологією Auto-Extreme гарантує точність складання та високу надійність. ПО GPU Tweak III – інтуїтивне налаштування продуктивності, розширений контроль температур та моніторинг системи.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Тип відеопам'яті | GDDR |
| Користувальницькі характеристики | |
| D-Sub | відсутній |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 2 |
| HDMI | 1xHDMI |
| USB Type-C | 1 |
| Інтерфейс з' єднання | PCI-Express 5.0 |
| Виробник відеокарти | NVIDIA |
| Виробник графічного процесора | NVIDIA |
| Відновлена | Немає |
| Гарантія | 36 місяців |
| Графічний чіп | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
| Довжина відеокарти | 304 мм |
| Додаткове харчування | 16 pin |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Колір | Brown |
| Кількість вентиляторів | 3 |
| Кількість займаних слотів | 3 |
| Кількість підтримуємих моніторів | 4 |
| Максимальна роздільна здатність | 7680x4320 |
| Наявність підсвічування | без підсвічування |
| Наявність розгону (ОС) | з розгоном |
| Об' єм пам' яті | 16 ГБ |
| Призначення | ігрова |
| Підтримка AMD CrossFireX | немає |
| Підтримка Nvidia SLI | немає |
| Підтримувані 3D API (DirectX, OpenGL) | DirectX, OpenGL |
| Рекомендована потужність блоку живлення | 850 Вт |
| Серія AMD | - |
| Серія Nvidia | GeForce RTX 50 Series |
| Система охолодження | активна |
| Тип пам' яті | GDDR7 |
| Форм-фактор | дискретна (стандартна) |
| Частота пам'яті, МГц | 30000 |
| Частота ядра МГц | OC Mode - 2730 MHz, Default Mode – Boost Clock : 2700 MHz |
| Шина пам'яті | 256 бит |
Інформація для замовлення
- Ціна: 79 549 ₴






