
Зарядна станція PowerPlant HS1000 1024Wh, 284444mAh, 1800W (PB930845)
39 266 ₴
- Немає в наявності
- Код: PB930845
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Зарядна станція PowerPlant HS1000 ємністю 1024Wh може живити практично все, що завгодно, тому він ідеально підходить для живлення кількох важливих пристроїв протягом кількох годин під час вимкнення електроенергії. Повна зарядка за 1,5 години HS1000 пропонує різні варіанти заряджання. У комплект входить 1000-ватна зарядна система з технологією Super-Q, яка повністю заряджає HS1000 за 1.5 години від розетки. Переваги портативної електростанції PowerPlant HS1000: Чистий синусоїдальний вихід, що забезпечує безпеку електроенергії. Двосторонній інвертор без громіздких адаптерів. Швидке заряджання: 1.5 години. 15 вихідних портів для задоволення різних потреб в електроенергії. Стандартна автомобільна батарея + інтелектуальна система захисту. Протиударний, протикраплинний, стабільний та надійний.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Тип | Зарядна станція |
| Користувальницькі характеристики | |
| DC-роз'єм | 2 |
| USB Type-A | 4 |
| USB Type-B | - |
| USB Type-C | 2 |
| Ємність, Вт*г | 1024 |
| Ємність, мА*г | 284444 |
| Індикація заряду | є |
| Адаптер змінного струму | - |
| Бездротове заряджання | немає |
| Вага | 15.8 кг кг |
| Вихід USB Type-A | 4 х 18 Вт |
| Вихід USB Type-B | - |
| Вихід USB Type-C | 1 х 100 Вт |
| Вихід бездротової зарядки | - |
| Вихід постійного струму | 2 х 13.6В/8А |
| Вихід прикурювача | 1 х 13.6В/8А |
| Водонепроникний корпус | немає |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дисплей | дисплей |
| Для великої побутової техніки | Да |
| Для дрібної побутової техніки | Да |
| Для електроніки | Да |
| Додаток IOS / Android | немає |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Життєвий цикл | 2000+ циклів |
| Заряджання від USB | Немає |
| Заряджання від акумулятора | Немає |
| Заряджання від мережі | Да |
| Заряджання від прикурювача автомобіля | Да |
| Заряджання від сонячної панелі | Да |
| Захист від короткого замикання | немає даних |
| Захист від перегріву | немає даних |
| Захист від перенапруги | немає даних |
| Змінний струм | 4 х 230 В |
| Колеса | немає |
| Колір | Чорний |
| Ліхтарик | немає |
| Максимальна вхідна потужність | 1000 Вт |
| Матеріал для корпусу | пластик, метал |
| Номінальна потужність | 1800 Вт |
| Одночасно заряджуваних пристроїв | 12 шт. |
| Прикурювач | 1 |
| Протиударний корпус | є |
| Підключення додаткової батареї | немає |
| Підсвічування | Без підсвічування |
| Пікова потужність | 2100 Вт |
| Робоча температура | немає даних |
| Роз'єм прикурювача | 420 Вт |
| Розміри | 340 х 360 х 225 мм |
| Ручка для перенесення | є |
| сонячна панель | 300 Вт |
| Технологія заряджання | Power Delivery, QC |
| Тип акумуляторів | LiFePO4 |
| Управління зі смартфона | немає |
| Форма вихідного напруження | Чиста синусоїда |
| Функція ДБЖ | немає |
| Час заряджання від мережі | 1.5 рік |
| Час заряджання від прикурювача | немає даних |
| Час заряджання від сонячної панелі | немає даних |
| Швидке заряджання батареї | є |
Інформація для замовлення
- Ціна: 39 266 ₴





