
Зарядна станція Bluetti Premium 100 V2, 2000W, 1024Wh
32 944 ₴
- Немає в наявності
- Код: Premium 100 V2
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Зарядна станція BLUETTI Premium 100 V2: надійність і потужність Зарядна станція Bluetti Premium 100 V2 являє собою передову технологію для забезпечення безперебійного харчування в будь-якій ситуації. Сочетающаяся в собі висока продуктивність і надійність, ця модель призначена для тех, хто цінує автономність і стабільність в роботі своїх пристроїв. Ця зарядна станція володіє ємністю 1024 Вт/год і номінальною потужністю 2000 Вт, що дозволяє забезпечувати енергією широкий спектр пристроїв. Максимальна потужність (X-Boost) досягає 3600 Вт, що робить цю модель ідеальною для складних завдань і високих навантажень. Завдяки різноманітності портів, включаючи USB Type-A, USB Type-C, прикуриватель 12В і розетку 220В, ви можете підключити найрізноманітніші пристрої. Удобство і швидкість зарядки Одна з ключових особливостей BLUETTI Premium 100 V2 - це можливість зарядки від мережі та від сонячної батареї, що забезпечує гнучкість у використанні. Час зарядки від мережі становить приблизно 1 годину, що робить цю станцію однією із самих швидких у своєму класі. Технологія TurboBoost потужністю 1200 Вт дозволяє досягти 80% заряду всього за 45 хвилин, що особливо важливо в умовах обмеженого часу. Тип акумулятора LiFePO4 забезпечує довговічність і надійність в експлуатації. Цикл зарядки досягає 4000, що гарантує тривалий термін служби та ефективність роботи. Рівень шуму всього 30 дБ робить її практично безшумною, що особливо важливо в умовах офісу або будинку. Компактність і надійність Зарядна станція BLUETTI Premium 100 V2 відрізняється компактними розмірами 32х21,5х25 см і вагою 11,5 кг, що робить її зручною для перенесення і використання в різних умовах. Чорний колір корпусу надає пристрою сучасний вигляд, який буде гармонійно виглядати в будь-якому інтер'єрі. З дисплеєм ви завжди зможете слідувати за станом заряду і робочого пристрою.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Bluetti |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип | Зарядна станція |
| Користувальницькі характеристики | |
| DC-роз'єм | - |
| USB Type-A | 2 |
| USB Type-B | - |
| USB Type-C | 2 |
| Ємність, Вт*г | 1024 |
| Ємність, мА*г | немає даних |
| Індикація заряду | є |
| Адаптер змінного струму | 1200 Вт |
| Бездротове заряджання | є |
| Вага | 11.5 кг кг |
| Вихід USB Type-A | 2 х 5В/3А |
| Вихід USB Type-B | - |
| Вихід USB Type-C | 2 х 100 Вт |
| Вихід бездротової зарядки | - |
| Вихід постійного струму | - |
| Вихід прикурювача | 1 х 12В/10A |
| Водонепроникний корпус | немає |
| Гарантія | 60 місяців |
| Дисплей | дисплей |
| Для великої побутової техніки | Немає |
| Для дрібної побутової техніки | Да |
| Для електроніки | Да |
| Додаток IOS / Android | є |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Життєвий цикл | 4000+ циклів |
| Заряджання від USB | Немає |
| Заряджання від акумулятора | Да |
| Заряджання від мережі | Да |
| Заряджання від прикурювача автомобіля | Да |
| Заряджання від сонячної панелі | Да |
| Захист від короткого замикання | є |
| Захист від перегріву | є |
| Захист від перенапруги | є |
| Змінний струм | 2 х 230 В |
| Колеса | немає |
| Колір | чорний з помаранчевим |
| Ліхтарик | немає |
| Максимальна вхідна потужність | 2300 Вт |
| Номінальна потужність | 2000 Вт |
| Одночасно заряджуваних пристроїв | 9 шт. |
| Прикурювач | 1 |
| Протиударний корпус | немає |
| Підключення додаткової батареї | немає |
| Підсвічування | є |
| Пікова потужність | 3600 Вт |
| Робоча температура | від 0°С до +40°C |
| Роз'єм прикурювача | 12 /24 В |
| Розміри | 320 x 215 x 250 мм |
| Ручка для перенесення | є |
| сонячна панель | 1000 Вт |
| Технологія заряджання | QC швидка зарядка 2.0 |
| Тип акумуляторів | LiFePO4 |
| Управління зі смартфона | є |
| Форма вихідного напруження | Чиста синусоїда |
| Функція ДБЖ | є |
| Час заряджання від мережі | 1 рік |
| Час заряджання від прикурювача | немає даних |
| Час заряджання від сонячної панелі | 1.25 рік |
| Швидке заряджання батареї | є |
Інформація для замовлення
- Ціна: 32 944 ₴







