
Акумуляторна батарея модульна Dyness Stack100 S51100 5.12KWH 51.2V 100AH (складова комплекту)
31 834 ₴
- Немає в наявності
- Код: S51100
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
УВАГА! Продається разом з: BMS модуль BDU + база для Dyness Stack100 (складова комплекту) STACK100 - це високовольтна система зберігання енергії на основі літій-залізо-фосфатних акумуляторів, яка є одним з нових продуктів для зберігання енергії, розроблених і вироблених компанією Dyness. Вона може використовуватися для підтримки надійного живлення різних типів обладнання та систем. STACK100 особливо підходить для областей застосування з високою потужністю, обмеженим монтажним простором, обмеженою несучою здатністю і тривалим терміном служби. Гнучке розширення До 12 кластерів паралельно, ємністю від 15 кВт-год до 921 кВт-год. Надзвичайна безпека Інтелектуальна система пожежогасіння, реагує протягом 5 секунд. Система примусового охолодження вентиляторами забезпечує ефективний тепловідвід, що зменшує деградацію комірок та збільшує термін експлуатації. Зарядка/Розрядка Струм розряду 1С дозволяє застосовувати акумуляторну систему для об’єктів з великим навантаженням, наприклад, зарядних станцій та сценаріїв економії витрат. Дозволена ступінь розряду складає 95%, а кількість циклів заряд/розряд складає більше 8000. Проста установка Нуль проводів, вільне укладання без стійок, підключай і вмикай, установка одного кластера за 30 хвилин. Можливість додавання нових модулів протягом трьох років без впливу на загальну продуктивність. Додатковий зв’язок Модуль BMS обладнаний WiFi зв’язком, це дає можливість здійснювати незалежний від інвертора моніторинг системи збереження та виконувати віддалене сервісне обслуговування.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dyness |
| Користувальницькі характеристики | |
| Пам’ ять акумулятора | 100 А·г |
| Вага | 47 кг кг |
| Висота | 366 мм мм |
| Гарантія | 60 місяців |
| Довжина | 590 мм мм |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Колір | Білий |
| Максимальний струм заряду | 100 А |
| Максимальний струм розряду | 100 А |
| Матеріал корпуса | метал |
| Наявність дисплея | без дисплея |
| Номінальне напруження | 51.2 В |
| Номінальна робоча температура | немає даних |
| Робочий діапазон температур | от 0°C до +55°C |
| Саморозряд при 25°C від початкової ємності за рік | немає даних |
| Тип АКБ | LiFePO4 |
| Тип клеми | немає даних |
| Ширина | 390 мм мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 31 834 ₴





