
Комплект розширення з підігрівом для Dyness Stack100 S51100 5.12KWH 51.2V 100AH (складова комплекту)
8 879 ₴
- Немає в наявності
- Код: S51100 Expand
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Комплект розширення для модульних акумуляторних батарей Dyness Stack100 S51100. Використовується для великих акумуляторних збірок для яких необхідне встановлення двох башт поруч з послідовним підключенням. Рекомендується при встановленні загальної кількості акумуляторних батарей більше 11 од. Система обігріву Блок керування акумулятором обладнано системою автоматичного самообігріву, що дозволяє експлуатувати акумулятори при температурі від -20°C до 55°C. У склад комплекту входять: - база, на яку встановлюються модулі; - кришка для встановлення на верхній модуль; - силові та комунікаційний кабелі для підключення до першої башти.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dyness |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 47 кг |
| Висота | 366 мм |
| Довжина | 590 мм |
| Ширина | 390 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Пам’ ять акумулятора | 100 А·г |
| Гарантія | 60 місяців |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Колір | Білий |
| Максимальний струм заряду | 100 А |
| Максимальний струм розряду | 100 А |
| Матеріал корпуса | метал |
| Наявність дисплея | без дисплея |
| Номінальне напруження | 51.2 В |
| Номінальна робоча температура | немає даних |
| Робочий діапазон температур | от 0°C до +55°C |
| Саморозряд при 25°C від початкової ємності за рік | немає даних |
| Тип АКБ | LiFePO4 |
| Тип клеми | немає даних |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 879 ₴


