
Генератор бензиновий Konner&Sohnen KS 10000E-3
46 593 ₴
- Немає в наявності
- Код: KS10000E-3
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Використовуйте трифазний генератор тільки для трифазних (400 В) споживачів! НАДІЙНІ ФІРМОВІ ДВИГУНИ Для торгової марки «Konner & Sohnen» спеціально були створені двигуни серії KS, що пройшли багатогодинні та багаторівневі тести. Фірмові двигуни KS надійні, зносостійкі та економічні. Надійний двигун Konner & Sohnen відповідає всім європейським стандартам якості, в тому числі сучасному екологічному стандарту EURO V. ІНДИВІДУАЛЬНІ СЕРІЙНІ НОМЕРИ НА ДВИГУНАХ Двигуни відповідають усім світовим та європейським стандартам якості, економічності, екологічності, в тому числі сучасному екологічному стандарту EURO V. Кожний двигун та кожний генератор мають свої індивідуальні серійні номери, що дозволяє нам контролювати якість виробництва та сервісного обслуговування. ЗРУЧНА ЕРГОНОМІЧНА ПАНЕЛЬ КЕРУВАННЯ З ЕЛЕКТРОЗАПУСКОМ Зручна ергономічна панель керування генератора з електрозапуском дозволяє з легкістю запустити генератор, керувати його роботою, не потребує додаткових навичок. Сучасний інтелектуальний LED-дисплей завжди підкаже кількість відпрацьованих годин, частоту та вольтаж, що видається. Інформація на дисплеї дозволяє контролювати напругу, частоту, кількість відпрацьованих генератором годин та своєчасно проводити технічне обслуговування генератора, тим самим подовжуючи строк його експлуатації. 230В АБО 400В Представлена серія включає моделі для однофазних і трифазних споживачів. Панель генераторів з функцією АВР має відповідні клеми для підключення 230В та 400В мережі. АЛЬТЕРНАТОР З 100% МІДНОЮ ОБМОТКОЮ В генераторах TM «Konner & Sohnen» встановлений високоякісний альтернатор синхронного типу з 100% мідною обмоткою. Тільки мідна обмотка може витримувати максимальні навантаження без будь-яких ушкоджень, що гарантує довготривалу надійну роботу генераторної установки. ЛЕГКА ТА ЗРУЧНА СИСТЕМА РУЧНОГО СТАРТУ Система полегшеного ручного старту дозволяє швидко завести двигун, не докладаючи значних зусиль. Для зручності використання генератори цього типу мають два виду запуску – ручний та електро. Більш потужні моделі додатково обладнані системою електричного старту для зручності використання. СТАЛЕВИЙ БАК Генератори «Konner & Sohnen» оснащені сталевим паливним баком збільшеного розміру, що подовжує час роботи генератора без дозаправки. На баці розміщений індикатор рівня палива для зручності використання. ПОДВІЙНА АНТИВІБРАЦІЙНА СИСТЕМА Всі моделі генераторів ТМ «Konner & Sohnen» оснащені подвійною антивібраційною системою, що забезпечує зниження шуму та подовжує роботу генератора. Двигуни закріплені на високоякісних каучукових подушках. Посилена сталева рама має гумові опори для додаткового зниження вібрації, від ковзання та корозії. ОПЦІОНАЛЬНОKS 10 KIT Опціонально: транспортувальний комплект KS 10 KIT до якого входять 2 колеса, 2 опорні ніжки, піввісь та 2 ручки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Konner&Sohnen |
| Тип палива | Бензин |
| Напруга | 400 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумуляторна батарея | немає |
| Вага (Кг) | 88 |
| Перегляд | електростанція |
| Витрата палива при 75% навантаженні | немає даних |
| Вольтметр | є |
| Входить до комплекту | генератор, шланг з редуктором для газу, регулятор нульового тиску, інструкція, гарантійний талон |
| Габарити (мм) | 680х545х550 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Датчик рівня оливи / палива | є / немає |
| Дисплей | є |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Запуск двигуна | ручний + авто |
| Захист від короткого замикання / перевантаження | є / є |
| Захист двигуна від низького рівня оливи | є |
| Клас захисту | IP23M |
| Колеса для переміщення | немає |
| Кількість фаз | три фази |
| Максимальна потужність (кВт) | 8 |
| Модель двигуна | KS 440 |
| Місткість АКБ | без АКБ |
| Напруження | 400 В |
| Номінальна витрата палива (г/кВт*год) | немає даних |
| Номінальна кількість обертів | немає даних |
| Номінальна потужність (кВт) | 7.5 |
| Номінальна сила струму (А) | 14.45 |
| Об'єм двигуна | 440 см3 |
| Об'єм паливного бака (л) | 25 |
| Розетки | 1 х 16 А (400 В), 1 х 16 А (230 В), 1 х 8.3 А(12 В) |
| Рівень шуму (дБ) | 96 |
| Система охолодження | Повітряна |
| Структурна форма | відкрита рама |
| Тип альтернатора | синхронний |
| Тип двигуна | чотиритактний |
| Тип стартера | ручний + електро |
| Функція AVR | є |
| Час безперервної роботи (год) | 15 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 46 593 ₴










