
Ноутбук Asus ROG Strix G16 G615JH-RV082 (90NR0N71-M00350) Eclipse Gray
60 291 ₴
- Немає в наявності
- Код: 90NR0N71-M00350
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Грайте з упевненістю на потужному ноутбуку ROG Strix G16 (2025) з процесором Intel Core i5-13450HX. Завдяки відеокарті Nvidia GF RTX 5050 для ноутбуків і 16 гігабайтам оперативної пам’яті, ROG Strix G16 2025-го модельного року володіє всією необхідною потужністю, щоб ви могли перемагати на максимальній швидкості. Додайте сюди такі можливості, як технологія NVIDIA Advanced Optimus, остання версія DLSS і твердотільний накопичувач 512 ГБ SSD, Strix G16 є це справді силою, з якою варто рахуватися. Заряджання через порт USB-C Ноутбук ROG Strix G16 (2025) підтримує Power Delivery – технологію, яка дозволяє зарядити ноутбук через порт USB Type C (USB-C) від зарядного пристрою чи повербанка. Зарядні пристрої та повербанки, що підтримують технологію Power Delivery, мають вбудований контролер. Він автоматично регулює подачу живлення, враховуючи особливості джерела енергії, підключеного пристрою, а також поточну температуру та інші параметри. Завдяки цьому контролер забезпечує захист від перенапруги, перевантаження струмом, перегріву та інших потенційно небезпечних ситуацій, які можуть виникати під час швидкого заряджання. Це допомагає знизити ризик пошкодження зарядного пристрою та підключених гаджетів, забезпечуючи їх безпечну та ефективну роботу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Колір | Сірий |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Модель процесора | Intel Core i5-13450HX |
| Тип процесора | Core i5 |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 165 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | є |
| LAN (RJ-45) | 1000 Мбіт/с |
| Thunderbolt 4 | є |
| USB 2.0 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | 3 + 1 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | 1 |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Емкість акумулятора | 90 Вт-год |
| Ідентифікація відбитка пальця | відсутня |
| Вага | 2,65 кг кг |
| Веб-камера | FullHD 1080p |
| Виробник відеокарти | NVIDIA |
| Виробник процесора | Intel |
| Габарити (ШхГхВ) | 354х268х30.8 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діагональ екрана | 16" |
| Кардрідер | відсутній |
| Матеріал для корпусу | метал/пластик |
| Модель відеокарти | GeForce RTX5050 |
| Наявність підсвічування клавіатури | з підсвічуванням |
| Об' єм оперативної пам' яті | 16 ГБ |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 512 ГБ |
| Обсяг eMMC / UFS | немає |
| Обсяг пам'яті відеокарти | 8 ГБ |
| Операційна система | DOS/Без ОС |
| Оптичний привод | без дисків |
| Покриття екрану | матове |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | немає |
| Підтримка NFC | немає |
| Підтримка Thunderbolt | є |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1200 |
| Сенсорний екран | відсутній |
| Серія | ROG |
| Серія процесора | Intel Core i5 |
| Тип відеокарти | Дискретна |
| Тип екрана | IPS |
| Тип оперативної пам' яті | DDR5 SDRAM |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стилус) | рюкзак |
| Частота оновлення екрана | 165 Гц |
| Частота процесора | 2,4 - 4,6 ГГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 60 291 ₴











