
Ноутбук Asus Vivobook 16 X1607CA-MB059 (90NB15A2-M00670) Cool Silver
33 575 ₴
- Немає в наявності
- Код: 90NB15A2-M00670
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
ASUS Vivobook 16 – ідеальний помічник для ваших щоденних пригод. Завдяки швидкому процесору Intel Core Ultra (серії 2) ви легко впораєтеся із завданнями, як професіонал. Його приголомшливий 16-дюймовий IPS-дисплей із співвідношенням сторін 16:10 до FHD вдихає життя в деталізацію. Елегантний сучасний дизайн включає зручну та тиху клавіатуру ASUS ErgoSense, містку сенсорну панель з інтуїтивно зрозумілою підтримкою жестів та гнучкий шарнір, що повертається на 180°, що робить ваші робочі та ігрові дні ефективнішими та приємнішими. Крім того, завдяки першокласним функціям безпеки та міцності військового рівня, ви можете розслабитися, знаючи, що ваш ноутбук такий же міцний, як і розумний. Оновіть своє повсякденне життя з цим дивовижним ASUS Vivobook 16!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Колір | Сріблястий |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 14 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 5 225H |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5 |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | є |
| LAN (RJ-45) | відсутній |
| USB 2.0 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 2 + 2 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | відсутній |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Емкість акумулятора | 42 Вт-год |
| Ідентифікація відбитка пальця | відсутня |
| Вага | 1,88 кг кг |
| Веб-камера | FullHD 1080p |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Виробник процесора | Intel |
| Габарити (ШхГхВ) | 357х250.6х19.9 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діагональ екрана | 16" |
| Кардрідер | відсутній |
| Матеріал для корпусу | Пластик |
| Модель відеокарти | Graphics |
| Наявність підсвічування клавіатури | з підсвічуванням |
| Об' єм оперативної пам' яті | 16 ГБ |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 512 ГБ |
| Обсяг eMMC / UFS | немає |
| Обсяг пам'яті відеокарти | - |
| Операційна система | DOS/Без ОС |
| Оптичний привод | без дисків |
| Покриття екрану | матове |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | немає |
| Підтримка NFC | немає |
| Підтримка Thunderbolt | відсутня |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1200 |
| Сенсорний екран | відсутній |
| Серія | Vivobook |
| Серія процесора | Intel Core Ultra 5 |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип екрана | IPS |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стилус) | немає |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Частота процесора | 1,7 - 4,9 ГГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 33 575 ₴










