
Монітор Asus 31.5" TUF Gaming VG32WQ3B (90LM0AP1-B01171) VA Black Curved 180Hz
12 828 ₴
- Немає в наявності
- Код: 90LM0AP1-B01171
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Ігровий монітор TUF Gaming VG32WQ3B з вигнутим екраном: 31,5" QHD, 180 Гц, ELMB, FreeSync, час відгуку 1 мс GTG (від 0,5 мс), 90% DCI-P3, HDR, DisplayWidget Center 31,5-дюймовий ігровий монітор із роздільною здатністю QHD, вигнутою (1500R) панеллю й надвисокою частотою оновлення 180 Гц, призначений для професійних кіберспортсменів і захоплених геймерів. Технологія ASUS Fast IPS, що забезпечує час відгуку від 0,5 мс для чіткого зображення за високої частоти кадрів. Технологія мінімізації розмиття ASUS Extreme Low Motion Blur (ELMB) забезпечує чудове зображення без будь-яких візуальних артефактів. Технологія Shadow Boost покращує відображення темних фрагментів ігрових сцен, не впливаючи на світлі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Роздільна здатність екрану | 2560х1440 |
| Тип матриці | VA |
| Розміри | |
| Вага | 7.1 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 2 |
| Kensington Lock | є |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Ігрові технології | AMD FreeSync |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вбудована аудіосистема | є |
| Вбудована камера | немає |
| Згорнутий екран | Да |
| Габарити (ШхВхГ) | 710х507х214 мм |
| Гарантія | 36 місяців |
| Додаткові роз'єми | mini-jack 3.5 мм |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діагональ екрана | 31.5" |
| Колір | Чорний |
| Контрастність | 3500:1 |
| Концентратор USB | немає |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Поверхня екрану | Матове |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Потужність аудіосистеми | 2х2 Вт |
| Коригування висоти | відсутнє |
| Сенсорний | Немає |
| Споживана потужність (в роботі) | 32 Вт |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Час реакції | 0.5 мс |
| Частота оновлення | 180 Гц |
| Яскравість | 300 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 828 ₴







