
Водонагрівач Willer AEVH-30R серия Palermo
4 366 ₴
- Немає в наявності
- Код: AEVH-30R Palermo
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Компактний бойлер WILLER AEVH-30R (Ultraslim) Palermo з емальованим внутрішнім баком та мокрим ТЕНом - чудове рішення для задоволення потреб у невеликій кількості гарячої води. Сфера застосування – нагрівання води для умивальника на кухні, нагрівання води для умивальника у санвузлі. Для використання у будинку, квартирі, на дачі. Особливості бойлерів WILLER серії (Ultraslim) Palermo: Універсальна установка: бойлер можна встановити вертикально і горизонтально. Потужний нагрівальний елемент 2000 Вт – найвища швидкість нагрівання води. Нагрівальний елемент із термостійкої нержавіючої сталі. Світлова індикація наявності напруги живлення та процесу нагрівання води. Зручна та проста механічна панель управління. Режим Comfort для вибору оптимальної температури нагрівання води. Подвійний захист від перегріву води за допомогою термостата та термозапобіжника. Подвійний захист внутрішнього бака від корозії – титанокварцева емаль та захисний магнієвий анод. Захист від надлишкового тиску в баку за допомогою запобіжного мультифункціонального клапана. Компактні розміри водонагрівача, мінімальна глибина пристрою встановлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WILLER |
| Вага | 12 кг |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішнє покриття бака | титанокварцова ємаль |
| Габарити (ШхВхГ) | 250 х 855 х 258 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дисплей | немає |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Захист (ПЗВ) | немає |
| Захист (магнієвий анод) | є |
| Захист від перегріву | є |
| Колір | Білий |
| Максимальна температура нагрівання | 80°C |
| Матеріал бака | Сталева з покриттям |
| Об'єм | 30 |
| Положення встановлення | вертикальне/горизонтальне положення |
| Міцність | 2000 |
| Підведення труб | Нижня |
| Підтримка Wi-Fi | немає |
| Таймер | немає |
| Тип ТЕНу | мокрий (відкритий) ТЕН |
| Тип встановлення | настінне |
| Тип керування | Поворотні перемикачі |
| Турбо-ріжим | немає |
| Форма бака | Циліндрична |
| Час первинного нагріву | 42 хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 366 ₴







