
Саундбар JBL Cinema SB510 (JBLSB510BLKEP)
4 850 ₴
- Немає в наявності
- Код: JBLSB510BLKEP
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Виділений динамік центрального каналу забезпечує відмінну чіткість голосу Виділений центральний канал дозволяє чути всі діалоги у фільмах та телепередачах з приголомшливою чіткістю. Ви ніколи не запитаєте: «Що вони тільки що сказали?». Вбудований сабвуфер Вбудований сабвуфер забезпечує глибокі баси без необхідності використання іншого блоку або додаткових кабелів, щоб не захаращувати простір. HDMI ARC Один кабель HDMI ARC забезпечує простоту налаштування та зручність використання. Бездротова потокова передача музики через Bluetooth Слухайте музику з бездротовою потоковою передачею з будь-якого мобільного пристрою. Вбудована Dolby Audio Забезпечує потужний звук, завдяки якому якість відео ще краща.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JBL |
| Користувальницькі характеристики | |
| AirPlay | немає |
| Bluetooth | Bluetooth |
| Chromecast | немає |
| DLNA | немає |
| FM-радио | немає |
| NFC | немає |
| Wi-Fi | немає |
| Бездротовий сабвуфер | Да |
| Вага сабвуфера | 4.2 кг |
| Вага центрального (основного) динаміка | 3.5 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Декодер DTS | немає |
| Декодер Dolby | є |
| Додаткові дані | - |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Загальна вага | немає даних |
| Загальна потужність звуку | 200 Вт |
| Караоке | немає |
| Колір | Чорний |
| Кількість акустичних каналів | 3.1 |
| Кількість динаміків | 3 |
| Матеріал обробки | немає даних |
| Настінний кронштейн в комплекті | є |
| Потужність сабвуфера | 50 Вт |
| Потужність тилових динаміків | немає |
| Потужність фронтальних динаміків | немає |
| Потужність центрального динаміка | 150 Вт |
| пульт ДУ | є |
| Підсвічування | Без підсвічування |
| Підтримка 3D | немає |
| Підтримувані медіаносії | немає |
| Роз'єми та інтерфейси | HDMI, AUX, Bluetooth, USB |
| Розміри сабвуфера | немає даних |
| Розміри тилових динаміків | немає |
| Розміри фронтальних динаміків | немає |
| Розміри центрального (основного) динаміка | 950 х 67 х 105 мм |
| Технологія звуку | Dolby Digital |
| Тип | саундбар |
| Тип встановлення | Настільний |
| Тип з' єднання | дротове + бездротове |
| Управління зі смартфона/планшета | є |
| Формати відтворення аудіо | MP3 |
| Формати відтворення відео | немає даних |
| Формати зображень | немає даних |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 850 ₴







