
Зарядна станція Anker PowerHouse 535 (A1751)
16 245 ₴
- Немає в наявності
- Код: A1751
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Довговічна портативна електростанція з 10-річним терміном служби! Завдяки запатентованій технології InfiniPower у поєднанні з батареями LiFePO4, надміцними електронними компонентами, інтелектуальною системою контролю температури, що відстежує температуру до 100 разів за секунду, й ударостійкою конструкцією, Anker 535 PowerHouse прослужить понад десять років навіть у разі щоденного використання. Додатковий порт USB-C Зарядіть акумулятор до 80% менш ніж за 2,5 години за допомогою вхідного в комплект адаптера і порту USB-C. Настав час позбутися громіздких адаптерів, адже для швидкого заряджання ноутбука потрібен лише один кабель. 7 портів для всіх цілей Електростанція має всі порти, необхідні для зарядки ваших пристроїв і приладів. Вона оснащена 2 портами змінного струму, 3 портами USB-A, портом USB-C і автомобільною розеткою. Універсальна ємність Завдяки ємності 512 Втг електростанція є універсальним рішенням для зарядки всього необхідного. Без проблем можна зарядити обігрівач, портативний холодильник, лампу і телевізор. Що ви отримуєте Портативна електростанція Anker 535, адаптер 120 Вт, кабель для заряджання в автомобілі, посібник з експлуатації, 5-річна гарантія та доброзичливе обслуговування клієнтів. 5-річна гарантія Замість звичайних 2 років, портативна станція живлення Anker 535 призначена для надійного щоденного живлення ваших пристроїв протягом 10 років. Крім того, вона пропонує чудову 5-річну гарантію для безпроблемного використання.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Anker |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип | Зарядна станція |
| Користувальницькі характеристики | |
| DC-роз'єм | 2 |
| USB Type-A | 3 |
| USB Type-B | - |
| USB Type-C | 1 |
| Ємність, Вт*г | 512 |
| Ємність, мА*г | 160000 |
| Індикація заряду | є |
| Адаптер змінного струму | 120 Вт |
| Бездротове заряджання | немає |
| Вага | 7.6 кг кг |
| Вихід USB Type-A | 3 х 5В/3А |
| Вихід USB Type-B | - |
| Вихід USB Type-C | 1 х 60 Вт |
| Вихід бездротової зарядки | - |
| Вихід постійного струму | 1 х 12В/10А |
| Вихід прикурювача | 1 х 12В |
| Водонепроникний корпус | немає |
| Гарантія | 60 місяців |
| Дисплей | дисплей |
| Для великої побутової техніки | Немає |
| Для дрібної побутової техніки | Да |
| Для електроніки | Да |
| Додаток IOS / Android | є |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Життєвий цикл | 3000+ циклів |
| Заряджання від USB | Да |
| Заряджання від акумулятора | Немає |
| Заряджання від мережі | Да |
| Заряджання від прикурювача автомобіля | Да |
| Заряджання від сонячної панелі | Да |
| Захист від короткого замикання | є |
| Захист від перегріву | є |
| Захист від перенапруги | є |
| Змінний струм | 1 х 230 В |
| Колеса | немає |
| Колір | темно-сірий з чорним |
| Ліхтарик | є |
| Максимальна вхідна потужність | 600 Вт |
| Номінальна потужність | 500 Вт |
| Одночасно заряджуваних пристроїв | 7 шт. |
| Прикурювач | 1 |
| Протиударний корпус | є |
| Підключення додаткової батареї | немає |
| Підсвічування | Без підсвічування |
| Пікова потужність | 750 Вт |
| Робоча температура | від 0°С до +40°C |
| Роз'єм прикурювача | 12 В |
| Розміри | 292 x 251 x 188 мм |
| Ручка для перенесення | є |
| сонячна панель | 220 Вт |
| Технологія заряджання | Power Delivery |
| Тип акумуляторів | LiFePO4 |
| Управління зі смартфона | є |
| Форма вихідного напруження | Чиста синусоїда |
| Функція ДБЖ | немає |
| Час заряджання від мережі | 2.5 рік |
| Час заряджання від прикурювача | 5 років |
| Час заряджання від сонячної панелі | 3 рік (220 Вт) |
| Швидке заряджання батареї | немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 245 ₴











