
Ноутбук Asus Zenbook 14 OLED UM3406HA-PP185 (90NB1271-M00BL0) Jade Black
44 797 ₴
- Немає в наявності
- Код: 90NB1271-M00BL0
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Отримайте нові можливості з витонченим і сучасним ультрапортативним ноутбуком Zenbook 14 OLED. Його тонкий і легкий корпус вміщує в собі потужний процесор AMD Ryzen, з підтримкою технологій штучного інтелекту і графіку AMD Graphics. Акумуляторна батарея з подовженим терміном служби забезпечує живлення протягом усього дня, а повний набір портів розширює можливості підключення периферійних пристроїв. Шарнір ноутбука дає змогу розкривати екран на 180°, а яскравий дисплей 3K OLED 120 Гц і сучасні суперлінійні динаміки дарують неймовірні відчуття під час роботи та розваг. Ще одна перевага цього елегантного ноутбука – екологічний дизайн, що враховує всі вимоги до захисту навколишнього середовища. OLED-дисплей Ноутбук Zenbook 14 OLED (UM3406) з дисплеєм 3K OLED 120 Гц має найкраще у своєму класі колірне охоплення. Ці дисплеї відтворюють кольори з високою точністю для візуальних ефектів, потрібних професіоналам, тому є ідеальними для професійних і креативних завдань, а також для будь-кого, хто бажає отримати найкращу точність відтворення кольорів. Завдяки властивостям особливих органічних компонентів, що випромінюють світло, дисплеї OLED можуть знизити випромінювання шкідливого синього світла на 70% порівняно із РК-дисплеями. Це робить їх особливо комфортними для очей і зменшує ризик пошкодження сітківки. Точність відтворення кольорів професійного рівня Завдяки дисплею 3K OLED 120 Гц, ноутбук Zenbook 14 OLED (UM3406) надає надзвичайно деталізоване й реалістичне зображення зі 100% колірною гамою DCI-P3 кінематографічного рівня. Це означає, що кольори виглядають на дисплеї більш насиченими. Він ідеально підходить для проєктів з інтенсивними кольорами, а також покращує відтворення кольорів будь-якого вмісту. Надійність військового класу Суворе випробування за військовими стандартами США Ноутбук Zenbook 14 OLED (UM3406) має виняткову міцність і відповідає вимогам стандарту США MIL-STD 810H для обладнання військового класу. Він пройшов 12 суворих методів та 26 ретельних процедур тестування, перевершивши вимоги галузевих стандартів. Ці якості, у свою чергу, подовжують термін служби пристроїв, а отже, позитивно впливають на екологію, тож ви можете працювати, подорожувати чи відпочивати, знаючи, що ваш ноутбук ASUS готовий до умов реального світу зараз і залишиться таким ще довго.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Колір | Чорний |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 7 8845HS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5 |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | є |
| LAN (RJ-45) | відсутній |
| Thunderbolt 4 | відсутній |
| USB 2.0 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | 2 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | відсутній |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Емкість акумулятора | 75 Вт-год |
| Ідентифікація відбитка пальця | відсутня |
| Вага | 1,2 кг кг |
| Веб-камера | FullHD 1080p |
| Виробник відеокарти | AMD |
| Виробник процесора | AMD |
| Габарити (ШхГхВ) | 313.6х220.6х16.9 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діагональ екрана | 14" |
| Кардрідер | microSD |
| Матеріал для корпусу | Метал |
| Модель відеокарти | AMD Radeon Graphics |
| Наявність підсвічування клавіатури | з підсвічуванням |
| Об' єм оперативної пам' яті | 16 ГБ |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 512 ГБ |
| Обсяг eMMC / UFS | немає |
| Обсяг пам'яті відеокарти | - |
| Операційна система | DOS/Без ОС |
| Оптичний привод | без дисків |
| Підтримка 3G/4G/5G | немає |
| Покриття екрану | глянсові |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | немає |
| Підтримка NFC | немає |
| Підтримка Thunderbolt | відсутня |
| Роздільна здатність екрана | 2880x1800 |
| Сенсорний екран | відсутній |
| Серія | Zenbook |
| Серія процесора | AMD Ryzen 7 |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип екрана | OLED |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стилус) | чохол |
| Частота оновлення екрана | 120 Гц |
| Частота процесора | 2,3 — 4,3 ГГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 44 797 ₴








