
Ноутбук HP Envy 17-da0001ua (AQ8R4EA) Silver
70 041 ₴
- Немає в наявності
- Код: AQ8R4EA
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Легкий, міцний та надійний ноутбук HP Envy з каліброваним за кольорами сенсорним екраном та ємнісним акумулятором, стане вашим надійним робочим інструментом за будь яких умов – ефективно працюйте в офісі та поза його межами. HP Envy оснащений новітнім процесором Іntel Core Ultra, потужною графічною системою, швидкою оперативною пам’яттю DDR5 та твердотільним накопичувачем. Він допоможе швидко та якісно реалізувати проекти будь-якого рівня складності. Встановлена операційна система Windows 11 Home 64 SL забезпечує високу продуктивність системи та захист даних. FHD екран з яскравістю 300 ніт забезпечує неперевершену деталізацію та передачу кольорів під широким кутом огляду. Антибілкове покриття дозволить чітко бачити вміст на екрані при інтенсивному зовнішньому освітленні, а технологія DC Dimming усуне шкідливе мерехтіння. Вбудовані 5MP IR веб-камера, мікрофон з технологією пониження рівня фонового шуму та динаміки роблять ноутбук відмінним варіантом для проведення онлайн навчань та відеоконференцій. Ноутбук HP Envy оснащений клавіатурою з підсвічуванням та високоточним тачпадом, він забезпечить комфорт у роботі, навіть в умовах недостатнього освітлення. Підключайте до порта HDMI, трьох швидкісних USB Type-А та двох USB-С усі необхідні периферійні пристрої, монітори, проектори тощо. Технологія Thunderbolt 4 дозволяє здійснювати обмін даними зі швидкістю до 40 Гбіт/с. Підтримка бездротових технологій Wi-Fi (включно з Wi-Fi 7) та Bluetooth 5.4 забезпечує швидкий обмін даними як в мережах так і з периферійними пристроями..
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Колір | Сріблястий |
| Тип | Ноутбук |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 12 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 7 155U |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | є |
| LAN (RJ-45) | відсутній |
| USB 2.0 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | 3 + 1 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | 1 |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Емкість акумулятора | 83 Вт-год |
| Ідентифікація відбитка пальця | відсутня |
| Вага | 2,5 кг кг |
| Веб-камера | 5 МП |
| Виробник відеокарти | nVidia |
| Виробник процесора | Intel |
| Габарити (ШхГхВ) | 396х258.6х19.9 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діагональ екрана | 17.3" |
| Кардрідер | відсутній |
| Матеріал для корпусу | метал/пластик |
| Модель відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
| Наявність підсвічування клавіатури | з підсвічуванням |
| Об' єм оперативної пам' яті | 16 ГБ |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 1 ТБ |
| Обсяг eMMC / UFS | немає |
| Обсяг пам'яті відеокарти | 4 ГБ DDR6 |
| Операційна система | Windows 11 Home |
| Оптичний привод | без дисків |
| Підтримка 3G/4G/5G | немає |
| Покриття екрану | глянець з покриттям антивідблиску |
| Підтримка NFC | немає |
| Підтримка Thunderbolt | є |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1080 |
| Сенсорний екран | з сенсорним екраном |
| Серія | Envy |
| Серія процесора | Intel Core Ultra 7 |
| Тип відеокарти | Дискретна |
| Тип екрана | IPS |
| Тип оперативної пам' яті | DDR5 SDRAM |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стилус) | немає |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Частота процесора | 1,7 - 4,8 ГГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 70 041 ₴


