
Ноутбук Acer Swift Go 14 SFG14-71-530S (NX.KMZEU.006) Silver
30 915 ₴
- Немає в наявності
- Код: NX.KMZEU.006
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Більше ніж просто ефективність Пропонує більше, ніж просто високу продуктивність. Процесори Intel Core 13-го покоління покращують реальні обчислення та забезпечують більш ефективну багатозадачність. Широкі можливості Підвищуйте свою повсякденну продуктивність , використовуючи пристрій у дорозі. Ідеально підходить для ігор, творчості або потокового передавання даних - отримуйте необхідну продуктивність, коли вона вам потрібна. Неймовірний дисплей Пориньте в яскравий OLED-дисплей: бездоганні чорні кольори, широкі кути огляду та приголомшлива контрастність. Ідеальний вибір для фільмів, ігор та редагування візуального контенту. SpeedBoost LPDDR5 - це новітня оперативна пам'ять для ноутбуків з низьким енергоспоживанням, що забезпечує вищу швидкість, більшу пропускну здатність і менше енергоспоживання, ніж LPDDR4x. Ідеально підходить для ігор, редагування відео та створення контенту. Засіб для зчитування відбитків пальців Ваш відбиток пальця є унікальним, як і ви, а такоє він є найкращим паролем, який неможливо повторити. Захистіть себе від несанкціонованого доступу та збережіть свої персональні дані, використовуючи безпеку на кінчиках своїх пальців.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Колір | Сріблястий |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Модель процесора | Intel Core i5-1335U |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5 |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 90 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | є |
| LAN (RJ-45) | відсутній |
| USB 2.0 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | 2 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | відсутній |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Емкість акумулятора | 48 Вт-год |
| Ідентифікація відбитка пальця | є |
| Вага | 1,25 кг кг |
| Веб-камера | є |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Виробник процесора | Intel |
| Габарити (ШхГхВ) | 312.9х217.9х14.9 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діагональ екрана | 14" |
| Кардрідер | microSD |
| Матеріал для корпусу | Метал |
| Модель відеокарти | Intel Iris Xe Graphics |
| Наявність підсвічування клавіатури | з підсвічуванням |
| Об' єм оперативної пам' яті | 16 ГБ |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 512 ГБ |
| Обсяг eMMC / UFS | немає |
| Обсяг пам'яті відеокарти | - |
| Операційна система | DOS/Без ОС |
| Оптичний привод | без дисків |
| Підтримка 3G/4G/5G | немає |
| Покриття екрану | глянсові |
| Підтримка NFC | немає |
| Підтримка Thunderbolt | є |
| Роздільна здатність екрана | 2880x1800 |
| Сенсорний екран | відсутній |
| Серія | Swift |
| Серія процесора | Intel Core i5 |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип екрана | OLED |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стилус) | немає |
| Частота оновлення екрана | 90 Гц |
| Частота процесора | 1,3 - 4,6 ГГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30 915 ₴






