
Ноутбук Asus Vivobook 16X K3604ZA-MB054 (90NB11T2-M006U0) Cool Silver
21 326 ₴
- Немає в наявності
- Код: 90NB11T2-M006U0
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Новий погляд на світ Ноутбук Vivobook 16X відмінно підходить для творчої роботи, адже він наділений чудовим дисплеєм NanoEdge, який може похвалитися широкими кутами огляду та тонкою рамкою. Безпека дисплея для очей, у тому числі низький рівень синього світла, що випромінюється ним, підтверджується сертифікатом ергономічності TÜV Rheinland. Тихіше, холодніше і швидше! Vivobook 16X відрізняється ефективним охолодженням за рахунок оптимізованих компонентів: теплових трубок та вентилятора IceBlades. Його 87-лопатева крильчатка виготовлена з міцного рідкокристалічного полімеру, тому вона легша і тонша, ніж у звичайних вентиляторів. Крім того, вентилятори IceBlades працюють на гідродинамічних підшипниках, які сприяють зниженню вібрації та шуму порівняно з підшипниками інших типів. Ноутбук для спілкування Кришку ноутбука можна розкривати на 180°С, кладучи її на стіл. Це особливо зручно під час спільного перегляду контенту з колегами або друзями. Ергономіка ErgoSense Місія ASUS – зробити взаємодію людини з цифровими пристроями якомога простішою та інтуїтивнішою. Саме цьому сприяє нова розробка – клавіатура ErgoSense. Першорядна мета - користувальницький комфорт, і тому її клавіші мають ідеально вивірені глибиною ходу і тактильним відгуком. Спробуйте клавіатуру ErgoSense – і ви відчуєте, що будь-яка робота виконуватиметься легко та невимушено. Апаратна шторка веб-камери Веб-камера ноутбука Vivobook 16X оснащена спеціальною шторкою. Засунувши її, можна не боятися випадково активувати відеозв'язок. Пригнічення зростання бактерій на 99% – для захисту вашого здоров'я На поверхнях будь-якого ноутбука знаходяться тисячі потенційно небезпечних бактерій. Щоб зробити пристрій більш гігієнічним, воно обробляється ексклюзивним захисним покриттям AntiBacterial Guard, яке, згідно з проведеними дослідженнями, пригнічує зростання бактерій у 24-годинний період на 99%. Захист AntiBacterial Guard допоможе запобігти передачі шкідливих мікроорганізмів через контакт з поверхнями ноутбука. Чудове звучання Завдяки ексклюзивній аудіотехнології SonicMaster вбудована аудіосистема Vivobook 16X може похвалитися потужним басом, широким динамічним діапазоном та низьким рівнем шумів. Крім апаратних переваг (високоякісні кодек і підсилювач, великі динаміки та резонатори), вона має програмні: її звучання можна гнучко налаштувати в залежності від переваг користувача та навколишнього оточення. Таким чином, Vivobook 16X – це повноцінний мультимедійний центр, який дозволить насолодитися якісним звуком у будь-яких програмах. Усунення шумів за допомогою ІІ Оскільки все більше людей зараз навчаються і працюють з дому, використовуючи як засіб спілкування відеозв'язок, фахівці ASUS розробили технологію шумозаглушення на базі штучного інтелекту. Застосовуючи алгоритми машинного навчання, вона ефективно відфільтровує сторонні звуки, залишаючи лише голоси співрозмовників. Випробуйте систему інтелектуального шумоподавлення ASUS за допомогою демонстраційних записів. Продуманий до дрібниць До ноутбука Vivobook 16X можна легко підключити всілякі периферійні пристрої, дисплеї та проектори. Ексклюзивна технологія WiFi Master Вбудований модуль Wi-Fi 6E, який використовується в ноутбуці Vivobook 16X, дозволяє миттєво завантажувати онлайн-контент.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Колір | Сріблястий |
| Тип | Ноутбук |
| Стан | Новий |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Модель процесора | Intel Core i5-1235U |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | є |
| LAN (RJ-45) | відсутній |
| USB 2.0 | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 2 + 1 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | відсутній |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Емкість акумулятора | 42 Вт-год |
| Ідентифікація відбитка пальця | відсутня |
| Вага | 1,72 кг кг |
| Веб-камера | 0,92 МП |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Виробник процесора | Intel |
| Габарити (ШхГхВ) | 359.5х249.4х17.9 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діагональ екрана | 16" |
| Кардрідер | відсутній |
| Матеріал для корпусу | метал/пластик |
| Модель відеокарти | Intel Iris Xe Graphics |
| Наявність підсвічування клавіатури | з підсвічуванням |
| Об' єм оперативної пам' яті | 16 ГБ |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 512 ГБ |
| Обсяг eMMC / UFS | немає |
| Обсяг пам'яті відеокарти | - |
| Операційна система | DOS/Без ОС |
| Оптичний привод | без дисків |
| Підтримка 3G/4G/5G | немає |
| Покриття екрану | матове |
| Підтримка NFC | немає |
| Підтримка Thunderbolt | відсутня |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1200 |
| Сенсорний екран | відсутній |
| Серія | Vivobook |
| Серія процесора | Intel Core i5 |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип екрана | IPS |
| Тип оперативної пам' яті | DDR4 SDRAM |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стилус) | немає |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Частота процесора | 1,3 — 4,4 ГГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 326 ₴








