
Сканер А4 Canon CanoScan LIDE 400 (2996C010)
5 128 ₴
- Немає в наявності
- Код: 2996C010
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Цей високошвидкісний сканер з сучасним дизайном дозволяє створювати копії будь-яких документів, фотографій або книг у високому рівні. Превосходний стильний сканер для виключно швидкого і якісного сканування. Планшетний сканер преміум-класса з підвищеною швидкістю і підтримкою сканування у високих дозволах, що значно економить місце, час і електроенергію. Сучасний дизайн, компактна підставка для вертикального сканування і можливість подачі через USB Type-C, роблять його ідеальним рішенням для дому та офісу.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Canon |
| Тип сканеру | Планшетний |
| Тип пристрою | Сканер |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.7 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| Ethernet | немає |
| SD/USB-порт | немає |
| USB 2.0 | немає |
| USB 3.0 / 3.1 Gen 1 | немає |
| USB Type-C | є |
| Wi-Fi | немає |
| Інтерфейс | USB |
| Автоматична подача документів (ADF) | відсутня |
| Входить до комплекту | сканер, інструкція зі встановлення, кабель USB, гарантійний документ |
| Габарити | 367 х 250 х 42 мм |
| Габарити | 367 х 250 х 42 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Глибина кольору | 48 біт |
| Глибина кольору вхід / вихід (колір) | 48 біт / 24 біт |
| Глибина кольору вхід / вихід (сірий) | 16 біт / 8 біт |
| Глибина кольору вхід / віхід (колір) | 48 біт / 24 біт |
| Глибина кольору вхід / віхід (сірий) | 16 біт / 8 біт |
| Глибина кольору | 48 бит |
| Двостороннє сканування | немає |
| Денне навантаження | немає даних |
| Дисплей | Ні. |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Дісплей | без дисплея |
| Харчування | USB |
| Інтерфейси | USB 2.0 |
| Максимальна площа сканування | 216 x 297 мм |
| Місткість лотка ADF | - |
| Оптична щільність | немає даних |
| Оптична роздільна здатність | 4800 x 4800 |
| Оптична роздільна здатність | 4800x4800 dpi |
| Оптична щільність | немає даних |
| Призначення | для документів / для фото / для книг |
| Підтримка NFC | не підтримує |
| Розміри | 367 х 250 х 42 мм |
| Швидкість сканування | 8 сек. |
| Слайд-адаптер | немає |
| Споживання потужності | 4.5 Вт (робота) / 0.3 Вт (очікування) |
| Тип датчика | CIS |
| Тип лампи | RGB LED |
| Формат | А4+ |
| Швидкість кольорового сканування | 8 сек/стор |
| Швидкість монохромного сканування | 8 сек/стор |
| Щільність паперу (ADF) | - |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 128 ₴






