
Ноутбук HP ZBook Power G11A (B2ZZ5ES) Silver
79 582 ₴
- Немає в наявності
- Код: B2ZZ5ES
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Потужний та міцний ноутбук HP ZBook Power G11A з надійним процесором AMD Ryzen та високопродуктивною дискретною графічною системою RTX допоможе реалізувати проєкти будь-якого рівня складності. Він чудово підійде для роботи з такими професійними відео- та графічними редакторами, як Adobe та Autodesk. Високошвидкісний NVMe SSD накопичувач HP ZTurbo Drive PCIe дозволяє працювати в багатозадачному режимі, легко завантажувати великі файли та отримувати до них миттєвий доступ. Він працює у 6 разів швидше, ніж SATA SSD та у 21 раз швидше, ніж традиційний жорсткий диск. Додатковий слот для оперативної пам’яті дозволяє збільшити продуктивність ноутбука. Вбудована Full HD веб-камера та аудіосистема Poly Studio, з двома стереодинаміками та мікрофонами преміум-класу роблять ноутбук відмінним варіантом для проведення онлайн навчань та відеоконференцій. З технологією фільтрування шумів HP Noise Suppression переговори із співрозмовником будуть ще ефективнішими. WUXGA екран з IPS матрицею подарує чітке та яскраве зображення під широким кутом огляду. Матове покриття дозволяє чітко бачити вміст на екрані, навіть якщо джерело світла знаходиться за спиною. Ноутбук HP ZBook Power G11A оснащений безшумною клавіатурою з підсвічуванням та високоточним тачпадом, він стане не тільки вашим надійним робочим інструментом, але й забезпечить комфорт в роботі. Сканер відбитка пальців допоможе швидко вивести ноутбук зі сплячого режиму. Підключайте до портів HDMI, двох швидкісних USB-A та двох USB Type-C усі необхідні периферійні пристрої, монітори, проєктори тощо. Технологія Thunderbolt 4 допоможе здійснити обмін даними зі швидкістю до 40 Гбіт/с. З’єднуйтесь з мережею через інтерфейс RJ-45 або бездротову технологію Wi-Fi 6Е, обмінюйтесь даними з периферійними пристроями, використовуючи Bluetooth 5.3, проводьте безконтактні платежі за допомогою NFC. У ноутбуці HP ZBook Power G11A можна активувати ряд функцій, які гарантують його безпеку та конфіденційність. HP Wolf Security для бізнесу здійснює постійний та надійний захист на апаратному рівні. Технологія HP Sure Start захистить ваш ноутбук та проведе автоматичне відновлення BIOS після шкідливих атак або пошкоджень.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Колір | Сріблястий |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 7 8845HS |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | є |
| LAN (RJ-45) | 1000 Мбіт/с |
| USB 2.0 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | 2 |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Емкість акумулятора | 83 Вт-год |
| Ідентифікація відбитка пальця | є |
| Вага | 2,04 кг кг |
| Веб-камера | 5 МП |
| Виробник відеокарти | nVidia |
| Виробник процесора | AMD |
| Габарити (ШхГхВ) | 359.4х251х22.9 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діагональ екрана | 16" |
| Кардрідер | відсутній |
| Матеріал для корпусу | Метал |
| Модель відеокарти | RTX 1000 Ada |
| Наявність підсвічування клавіатури | з підсвічуванням |
| Об' єм оперативної пам' яті | 32 ГБ |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 1 ТБ |
| Обсяг eMMC / UFS | немає |
| Обсяг пам'яті відеокарти | 6 ГБ |
| Операційна система | DOS/Без ОС |
| Оптичний привод | без дисків |
| Підтримка 3G/4G/5G | немає |
| Покриття екрану | матове |
| Підтримка NFC | є |
| Підтримка Thunderbolt | є |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1200 |
| Сенсорний екран | відсутній |
| Серія | ZBook |
| Серія процесора | AMD Ryzen 7 |
| Тип відеокарти | Дискретна |
| Тип екрана | IPS |
| Тип оперативної пам' яті | DDR5 SDRAM |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стилус) | немає |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Частота процесора | 3,8 - 5,1 ГГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 79 582 ₴







