
Відеокарта GeForce RTX 5070 Ti 16GB GDDR7 GamingPro-S Palit (NE7507T019T2-GB2031U)
52 359 ₴
- В наявності
- Код: NE7507T019T2-GB2031U
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Серія Palit GamingPro поєднує в собі елегантний промисловий дизайн із надійною продуктивністю Акценти ARGB і вдосконалені рішення для охолодження, включаючи TurboFan 4.0, повітряний дефлектор і композитні теплові трубки, забезпечують оптимальну теплову ефективність. Такі функції, як подвійний BIOS, технологія 0 дБ і лита під тиском рама, підвищують гнучкість продуктивності та надійність плати. Завдяки підтримці Palit Maker користувачі можуть легко налаштувати кришку кулера за допомогою 3D-друку. Поєднуючи функціональність і стиль, це ідеальний вибір для геймерів, творців і професіоналів зі штучним інтелектом. Особливості: TurboFan 4.0 оптимізує динаміку повітряного потоку для надзвичайної ефективності охолодження. Плавніше та ефективніше розсіювання тепла завдяки Air Deflector. Рифлена та спечена порошкові структури, — які гармонійно працюють для підвищення теплової ефективності. Універсальний роз’єм 5 В ARGB полегшує синхронізацію освітлення. Лита рама перероблена до версії з повним покриттям, тепер у 3,6 рази більша для повного захисту. Система подвійних кулькових підшипників забезпечує підвищену стабільність і довговічність. Технологія Dual BIOS забезпечує автоматичний захист і гнучкість продуктивності. Вентилятори залишаються вимкненими під час легких завдань, забезпечуючи тиху роботу. Вони активуються лише за потреби. Керування своєю відеокартою від параметрів розгону, швидкості вентилятора до світлодіодного ефекту за допомогою оновленої попередньої версії ThunderMaster. Ключові переваги та технології NVIDIA GeForce RTX 50 Series: RTX. IT’S ON. – Повне занурення у сучасний геймінг Відеокарти NVIDIA GeForce RTX 50 Series відкривають доступ до нового покоління графіки та продуктивності. Технології RTX забезпечують реалістичні візуальні ефекти, високу деталізацію та плавний ігровий процес навіть у сучасних AAA-проєктах. Підтримка передових графічних можливостей дозволяє насолоджуватися максимальними налаштуваннями якості зображення, кінематографічними ефектами та стабільною частотою кадрів у найпопулярніших іграх. DLSS 4 – Інтелектуальне прискорення продуктивності Технологія NVIDIA DLSS 4 використовує можливості штучного інтелекту для підвищення FPS та покращення якості зображення. Завдяки новому поколінню алгоритмів і функції Multi Frame Generation система здатна ефективніше генерувати додаткові кадри, роблячи геймплей ще плавнішим та комфортнішим. DLSS 4 допомагає досягати високої продуктивності без значного зниження деталізації, що особливо важливо для ігор у високій роздільній здатності. Ray Tracing – Реалістичне світло та тіні Апаратне трасування променів забезпечує більш природне освітлення, точні віддзеркалення, реалістичні тіні та глобальне освітлення в режимі реального часу. Завдяки технології Ray Tracing ігрові сцени виглядають більш живими, атмосферними та деталізованими. Підтримка сучасних RT-технологій дозволяє отримати новий рівень візуального реалізму в іграх і професійних графічних застосунках. Reflex 2 – Максимальна швидкість реакції Технологія NVIDIA Reflex 2 оптимізує системну затримку між діями користувача та їх відображенням на екрані. Це забезпечує швидшу реакцію, кращу точність керування та більш комфортний ігровий процес у динамічних сценах. Reflex 2 особливо корисна для кіберспортивних дисциплін, де навіть мінімальна затримка може впливати на результат гри. AI PC – Потужність штучного інтелекту у вашому ПК Відеокарти RTX 50 Series оснащені спеціалізованими AI-ядрами для прискорення задач на базі штучного інтелекту. Вони дозволяють швидше працювати з генерацією зображень, редагуванням фото та відео, локальними AI-моделями та сучасними творчими інструментами. Також підтримуються технології покращення відео та голосу, включаючи функції для стрімінгу, онлайн-спілкування та створення контенту. NVIDIA Studio – Платформа для творчості та професійної роботи Платформа NVIDIA Studio створена для дизайнерів, художників, відеомонтажерів, стрімерів і 3D-розробників. Оптимізація популярних професійних програм, включаючи Adobe Creative Cloud, Blender, DaVinci Resolve та Unreal Engine, допомагає прискорити робочі процеси та підвищити стабільність роботи системи. Спеціальні драйвери NVIDIA Studio забезпечують надійність під час роботи з професійним контентом, рендерингом відео та складними графічними проєктами.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Palit |
| Користувальницькі характеристики | |
| D-Sub | відсутній |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 3 |
| HDMI | 1xHDMI |
| USB Type-C | відсутній |
| Інтерфейс з' єднання | PCI-Express 5.0 |
| Виробник відеокарти | NVIDIA |
| Виробник графічного процесора | NVIDIA |
| Відновлена | Немає |
| Гарантія | 24 місяці |
| Графічний чіп | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti |
| Довжина відеокарти | 331.9 мм |
| Додаткове живлення | 16 pin |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Колір | Чорний |
| Кількість вентиляторів | 3 |
| Кількість займаних слотів | 3 |
| Кількість підтримуємих моніторів | 4 |
| Максимальна роздільна здатність | 7680x4320 |
| Наявність підсвічування | з підсвічуванням |
| Наявність розгону (ОС) | без розгону |
| Об' єм пам' яті | 16 ГБ |
| Призначення | ігрова |
| Підтримка AMD CrossFireX | немає |
| Підтримка Nvidia SLI | немає |
| Підтримувані 3D API (DirectX, OpenGL) | DirectX, OpenGL |
| Рекомендована потужність блоку живлення | 750 Вт |
| Серія AMD | - |
| Серія Nvidia | GeForce RTX 50 Series |
| Система охолодження | активна |
| Технології GPU | DLSS 4.х, Ray Tracing, Blackwell |
| Тип пам' яті | GDDR7 |
| Форм-фактор | дискретна (стандартна) |
| Частота пам'яті, МГц | 28000 |
| Частота ядра МГц | Graphics Clock 2295 MHz / Boost Clock: 2452 MHz |
| Шина пам'яті | 256 бит |
Інформація для замовлення
- Ціна: 52 359 ₴











