
Ноутбук MSI Thin 15 B13UCX (9S7-16R831-3011) Cosmos Gray
34 200 ₴
- Немає в наявності
- Код: 9S7-16R831-3011
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Могутні блискавки розривають небеса; з гір злітають дракони, а безмежність і чудеса ігрового світу чекають на своїх відкривачів. Thin 15 — ідеальний супутник у цій захоплюючій подорожі! Легендарний тонкий корпус тепер доступний у новому кольорі "космічний сірий" із покращеним обладнанням. Відчуйте потужність і насолоджуйтеся світом ігор легко, швидко та без обмежень із Thin 15! Графічні процесори NVIDIA GeForce RTX 30 серії для ноутбуків забезпечують максимальну продуктивність для геймерів та творців. Вони побудовані на базі Ampere — 2-го покоління архітектури RTX від NVIDIA, що забезпечує найреалістичнішу трасування променів і передові функції штучного інтелекту, як-от NVIDIA DLSS. До того ж, технології Max-Q розкривають потенціал ШІ, створюючи тонкі, високопродуктивні ноутбуки, які стали ще швидшими та кращими. ПІДВИЩУЙТЕ ПРОДУКТИВНІСТЬ ЗАВДЯКИ ШІ NVIDIA DLSS збільшує швидкість роботи в іграх без компромісів із якістю зображення. Збільшуйте налаштування та роздільну здатність для ще кращого візуального досвіду. БІЛЬШЕ ЗАНУРЕННЯ У ГРУ Трасування променів — це справжній прорив у графіці. Воно імітує поведінку світла у реальному світі, забезпечуючи найреалістичніші та найзахопливіші візуальні ефекти для геймерів і творців. Завдяки 2-му поколінню RT-ядер ця технологія працює неймовірно швидко. ОПТИМІЗАЦІЯ ПОТУЖНОСТІ ТА ПРОДУКТИВНОСТІ NVIDIA Max-Q — це комплекс технологій на основі штучного інтелекту, які оптимізують роботу ноутбуків, забезпечуючи високу продуктивність у тонких форм-факторах. ОХОЛОДЖЕННЯ ТА ТИХА РОБОТА ПІД НАВАНТАЖЕННЯМ Ноутбук налаштований так, щоб залишатися помітно тихішим і прохолоднішим навіть під час інтенсивної роботи, легко вписуючись у будь-яке середовище. ШВИДКИЙ І ПЛАВНИЙ ДИСПЛЕЙ Наші ігрові ноутбуки спеціально створені та оптимізовані для геймерів. Дисплей із високою частотою оновлення та плавною передачею зображення дозволяє відчути новий рівень гри.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Колір | Сірий |
| Тип | Ноутбук |
| Стан | Новий |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | Intel Core i5-13420H |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 144 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | є |
| LAN (RJ-45) | 1000 Мбіт/с |
| USB 2.0 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 3 + 1 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | відсутній |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Емкість акумулятора | 52.5 Вт-год |
| Ідентифікація відбитка пальця | відсутня |
| Вага | 1,86 кг кг |
| Веб-камера | 0,92 МП |
| Виробник відеокарти | nVidia |
| Виробник процесора | Intel |
| Габарити (ШхГхВ) | 359х254х21.7 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діагональ екрана | 15.6" WXGA (1366х768) |
| Кардрідер | відсутній |
| Матеріал для корпусу | метал/пластик |
| Модель відеокарти | GeForce RTX2050 |
| Наявність підсвічування клавіатури | з підсвічуванням |
| Об' єм оперативної пам' яті | 16 ГБ |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 1 ТБ |
| Обсяг eMMC / UFS | немає |
| Обсяг пам'яті відеокарти | 4 ГБ |
| Операційна система | DOS/Без ОС |
| Оптичний привод | без дисків |
| Підтримка 3G/4G/5G | немає |
| Покриття екрану | матове |
| Підтримка NFC | немає |
| Підтримка Thunderbolt | відсутня |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1080 |
| Сенсорний екран | відсутній |
| Серія | Thin |
| Серія процесора | Intel Core i5 |
| Тип відеокарти | Дискретна |
| Тип екрана | IPS |
| Тип оперативної пам' яті | DDR4 SDRAM |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стилус) | немає |
| Частота оновлення екрана | 144 Гц |
| Частота процесора | 2,1 - 4,6 ГГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 34 200 ₴











