
Зарядна станція ColorWay 3000W 3200Wh LiFePO4 (CW-PR-3K3W-01)
41 416 ₴
- Немає в наявності
- Код: CW-PR-3K3W-01
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Зарядна станція ColorWay 3000Вт/3200Вт·ч – це передове рішення, що поєднує в одному пристрої акумулятор, сонячний контролер заряду MPPT, високочастотний інвертор із чистою синусоїдою та модуль безперебійного живлення (UPS). Станція ідеально підходить для резервного електропостачання за будь-яких умов, а також для автономного енергопостачання. Високочастотний інвертор із чистою синусоїдальною хвилею має високоякісну конструкцію, що забезпечує стабільну потужність, компактні розміри та простоту експлуатації. Висока ефективність роботи та мінімальні втрати в режимі холостого ходу дозволяють використовувати акумулятори великої ємності та компоненти з високою щільністю, що покращує портативність системи. Сонячний контролер заряду MPPT використовує передову технологію відстеження точки максимальної потужності (MPPT) та інтелектуальне керування акумулятором, що забезпечує максимальну ефективність накопичення енергії. Станція призначена для офісного та домашнього використання та є надійним та ефективним джерелом живлення. Її універсальність дозволяє живити різні побутові прилади, такі як холодильники, бойлери, казани, обігрівачі, ноутбуки, стереосистеми та настільні комп’ютери. Особливості Інвертор із чистою синусоїдою потужністю 3 кВт та коефіцієнтом потужності cos cos = 1 Швидка зарядка: Від мережі (AC) або сонячних панелей (PV): максимальний струм — 60А (±3А). Орієнтовний час заряджання 80% = 1 год. 40 хв., 100% = 2 год. 40 хв., комбінований режим від мережі (AC) та сонячних панелей (PV): максимальний струм – 100А (±3А). Орієнтовний час зарядки 80% = 1 год, 100% = 1 год. 40 хв. Сухі контакти NO та NC для подачі сигналу на зовнішні пристрої (наприклад, генератор), коли напруга батареї досягає рівня попередження. Компактний дизайн із універсальними колесами для зручного переміщення Налаштування вхідної напруги та діапазону напруг на РК-екрані Режим UPS 3000Вт дозволяє інтегрувати станцію до домашньої або офісної мережі, гарантуючи безперебійну роботу техніки незалежно від перебоїв електропостачання. Підтримка виходів USB, USB Type-C та 12V DC Можливість вибору пріоритету джерела живлення (мережа / сонячна батарея / акумулятор) Багаторівневий захист (перевантаження, перегрів, коротке замикання) 6000+ циклів заряджання при 80% DOD Вбудована батарея LiFePO4 ємністю 3200 Вт · год Підтримка кількох вихідних портів постійного струму для підключення різних пристроїв Технологія Plug & Play для зручного використання Міцна конструкція в металевому корпусі розрахована на безперебійну експлуатацію 24/7 Гнучкі налаштування роботи станції та акумуляторів сприяють максимальному продовженню терміну їх експлуатації Підключення по USB, для моніторингу та налаштування. Комплектація Зарядна станція Посібник користувача Мережевий кабель USB-кабель
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Colorway |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| DC-роз'єм | 2 |
| USB Type-A | 4 |
| USB Type-B | - |
| USB Type-C | 1 |
| Ємність, Вт*г | 3200 |
| Ємність, мА*г | немає даних |
| Індикація заряду | є |
| Адаптер змінного струму | 1800 Вт |
| Бездротове заряджання | немає |
| Вага | 37 кг кг |
| Вихід USB Type-A | 4 х 5В/2.1А |
| Вихід USB Type-B | - |
| Вихід USB Type-C | 1 х 5В/2.1А |
| Вихід бездротової зарядки | - |
| Вихід постійного струму | 2 х 12В |
| Вихід прикурювача | - |
| Водонепроникний корпус | немає |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дисплей | дисплей |
| Для великої побутової техніки | Да |
| Для дрібної побутової техніки | Да |
| Для електроніки | Да |
| Додаток IOS / Android | немає |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Життєвий цикл | 6000+ циклів |
| Заряджання від USB | Немає |
| Заряджання від акумулятора | Немає |
| Заряджання від мережі | Да |
| Заряджання від прикурювача автомобіля | Немає |
| Заряджання від сонячної панелі | Да |
| Захист від короткого замикання | є |
| Захист від перегріву | є |
| Захист від перенапруги | є |
| Змінний струм | 3 х 220 В |
| Колеса | немає |
| Ліхтарик | немає |
| Максимальна вхідна потужність | 2800 Вт |
| Матеріал для корпусу | Пластик |
| Номінальна потужність | 3000 Вт |
| Одночасно заряджуваних пристроїв | 10 шт. |
| Прикурювач | немає |
| Протиударний корпус | немає |
| Підключення додаткової батареї | немає |
| Підсвічування | Без підсвічування |
| Пікова потужність | 3800 Вт |
| Робоча температура | від 0°С до +40°C |
| Роз'єм прикурювача | - |
| Розміри | 288 x 410 x 500 мм |
| Ручка для перенесення | є |
| сонячна панель | 1800 Вт |
| Технологія заряджання | Power Delivery, QC |
| Тип | Зарядна станція |
| Тип акумуляторів | LiFePO4 |
| Управління зі смартфона | немає |
| Форма вихідного напруження | Чиста синусоїда |
| Функція ДБЖ | є |
| Час заряджання від мережі | 2 роки 40 хв |
| Час заряджання від прикурювача | - |
| Час заряджання від сонячної панелі | 2 роки 40 хв |
| Швидке заряджання батареї | немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 41 416 ₴











