
Джерело безперебійного живлення Powercom MRT-3000, Online, 2 x євро, USB, RJ-45, LCD, металл (00230034)
35 444 ₴
- Немає в наявності
- Код: MRT-3000
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Нова серія Macan MRT є сучасні онлайн ДБЖ з коефіцієнтом вихідної потужності 0,99+ (надзвичайно ефективний) для повного захисту ваших систем. Моделі забезпечують кращу продуктивність при мінімальних втратах потужності. ДБЖ виконані в універсальному корпусі з можливістю установки в серверну стійку або на підлогу за допомогою підніжок в комплекті. ЖК-дисплей адаптується під спосіб установки для кращого зчитування інформації. Призначені для захисту серверів, телекомунікаційних комплексів, робочих станцій. Вихідну потужність можна задавати настройками від 208 В до 240 В. Для збільшення часу автономної роботи, можна підключити додаткові батарейні блоки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Powercom |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність батарей | 6х9 Агод |
| Вага | 29 кг кг |
| Напруження на робочому місці | 220-240 В ± 2% |
| Напруження | 208-240 В |
| Габарити (ШхВхГ) | 428х84х635 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Доставка/ Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Захист від високовольтних стрибків | є |
| Захист від короткого замикання | є |
| Захист від перезавантаження | є |
| Клеми для підключення зовнішніх АКБ | немає |
| Колір | Чорний |
| Кількість батарей | 6 |
| Кількість вихідних розеток | 2 |
| Потужність активна | 3000 Вт |
| Потужність повна | понад 2001 ВА |
| РК-дисплей | є |
| Тип архітектури | безперервної дії (On-line) |
| Форма вихідного сигналу | чиста синусоїда |
| Час перемикання | 0 мс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 35 444 ₴



